Wpis z mikrobloga

Gra z potencjałem na zrobienie takiej policji jakiej jeszcze w grach nie było, mnóstwo możliwości - od tego, ze policja przylatuje AVkami i po popełnieniu zbrodni masz np. minutę by stamtąd uciec i jeśli nie zdarzysz to oni przylecą i trzeba się wtedy ukrywać między budynkami. Albo zrobić po najmniejszej linii oporu w stylu GTA. Albo jakieś mini zadanie, ze gdy popełnisz zbrodnię to musisz shackować systemy policji by odwołać przyjazd służb. Albo np. hackowanie aut policyjnych żeby te się wyłączyły i nie mogły cię ścigać. Albo policja w formie dronow z którymi musisz walczyć /hackować/ukrywać się.
No ogólnie możliwości dużo wymyślonych dosłownie w deie minuty.

Tymczasem oni sie chwalą, ze teraz policja będzie sie spawnować za plecami ale kilka metrów dalej xDDDD
#cyberpunk2077
L.....t - Gra z potencjałem na zrobienie takiej policji jakiej jeszcze w grach nie by...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nóstwo możliwości - od tego, ze policja przylatuje AVkami i po popełnieniu zbrodni masz np. minutę by stamtąd uciec i jeśli nie zdarzysz to oni przylecą i trzeba się wtedy ukrywać między budynkami


@LuxEtClamabunt: Właśnie myślałem, że tą pojawiającą się z d--y policję można by zastąpić jakimś skryptem gdzie przylatują AVką i wyskakują na ulicę, różnica nie duża, ale odbiór na pewno byłby inny, ale może było by za dużo
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: no i wlasnie o to chodzi, jakiś minimalny poziom realizmu, ze nie pojawia się to nagle znikąd ale powieedzmy przylatuje najbliższy patrol, nawet dajmy zmienić by to można bylo na pół minuty albo c--j wie ile, to oni niech się już zajmą balsnsowaniem rozgrywki. Równie dobrze mogły by to być też drony albo zwykle radiowozy jak w GTA
  • Odpowiedz
jakimś skryptem gdzie przylatują AVką i wyskakują na ulicę


@Nihas: najpierw gra musialaby określić czy gracz znajduje się na ulicy czy w budynku - na obecnym etapie tego nie potrafi i nie wiem czy w ogóle będzie potrafiła... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: to napisz mi jakim cudem Trauma Team się pojawia znikąd po skasowanego klienta. Tej grze trzeba podniesienia trudności nie tylko po przez poziom. Realizmu to tam nie ma i nie będzie tak samo jak w wiedźminie.
  • Odpowiedz
Mam taki pomysł. Czemu nie nawałą wszędzie wieżyczek strażniczych od Militecha jak w mieszkaniach korpów? Zaczynasz rozrabiać to się aktywują z dużą siłą w czasie kiedy Policja jest w drodze. To jest miasto przyszłości, miałoby to ręce i nogi
  • Odpowiedz