Wpis z mikrobloga

#kanapkowyzlodziej trochę inba xD generalnie to kanapka zniknęła i nie ma po niej śladu. Jedyne co udało mi się ogarnąć to woreczek w koszu(ten sam bo sprawdzałem wiązanie) ogólnie śmieszna sprawa bo akurat jak robiłem fote worka w koszu to kierownik wydzialu przyszedł xD kurde nie wiem co myslec, szczerze mówiąc miałem cicha nadzieje ze nikt się nie złapie, zostane zwyzywany przez wykopków ze chu.owy bait i sprawa ucichnie. Mam teraz stresa jak przed maturą. Postaram się ogarnąć zachowanie współpracowników i to czy nikt nie poszedł do domu - obiecuje informować na bieżąco
adoksz - #kanapkowyzlodziej trochę inba xD generalnie to kanapka zniknęła i nie ma po...

źródło: comment_1616178636Rvt0ueViwgJu4YJmY7ewrL.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ROCCO1: Kanapka ze sproszkowanymi grzybkami... gościu byłby święcie przekonany że umiera. Tylko no wątpię żeby OP chciał skończyć w kryminale za bułkę z sałatą.
  • Odpowiedz
@adoksz: No ale czego się boisz? Fakt jest taki że ktoś Ci zjadł kanapkę, a że Ty lubisz ostre jedzenie, albo po prostu byłeś ciekaw czy dasz radę taką zjeść to sobie taką zrobiłeś. Niestety okazuje się że zjadł całą i okolice 25-30k shu to jest za mało żeby typa poskładać XD.

Bierz coś w okolicach 60k shu. W razie czego zużyjesz do przyprawiania zup itd.
https://allegro.pl/oferta/blair-s-after-death-sauce-ekstremalnie-ostry-sos-10492727232
  • Odpowiedz
@adoksz a co sie dziwisz? Sos carolina reaper z roleskiego to chyba 14% papryki w sosie, dla ostrozercow to jest nic i jesli na takiego trafiles to zjadl ze smakiem. Trzeba bylo dac cr 100% to by podziałało.
  • Odpowiedz
@adoksz: Moim zdaniem, skoro ostre nie działa, to następnym razem jedziesz z jakimś strasznie silnym środkiem na przeczyszczenie. Jak będzie imba to zawsze możesz powiedzieć, że coś było zepsute albo że masz potężne zatwardzenia i chciałeś sobie ulżyć.
  • Odpowiedz