Wpis z mikrobloga

#kanapkowyzlodziej trochę inba xD generalnie to kanapka zniknęła i nie ma po niej śladu. Jedyne co udało mi się ogarnąć to woreczek w koszu(ten sam bo sprawdzałem wiązanie) ogólnie śmieszna sprawa bo akurat jak robiłem fote worka w koszu to kierownik wydzialu przyszedł xD kurde nie wiem co myslec, szczerze mówiąc miałem cicha nadzieje ze nikt się nie złapie, zostane zwyzywany przez wykopków ze chu.owy bait i sprawa ucichnie. Mam teraz stresa jak przed maturą. Postaram się ogarnąć zachowanie współpracowników i to czy nikt nie poszedł do domu - obiecuje informować na bieżąco
adoksz - #kanapkowyzlodziej trochę inba xD generalnie to kanapka zniknęła i nie ma po...

źródło: comment_1616178636Rvt0ueViwgJu4YJmY7ewrL.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adoksz: czasami jest taka polityka firm sprzątających, że wszystko z lodówki ma zniknąć do godziny XYZ, bo wyrzucą, chyba że jest jakaś kartka/komunikat, aby tego nie zrobić z danym produktem.

Może u was tam w robocie też tak jest, a żeby się nie zmarnowało, to ktoś po prostu to zjada z zegarkiem w ręku o godzinie deadline'a.
  • Odpowiedz
@adoksz: op musi być mega beciiakiem, skoro cały czas ktoś z premedytacją bierze te kanapki. W ogóle co za absurdalna sytuacja, ktoś zjada ci kanapki a ty dalej chowasz je do lodówki i liczysz na to że może wreszcie ci nie zjedzą albo bajt albo op to totalna omega
  • Odpowiedz
@adoksz: mireczku kup mocniejszy sos bo roleski mimo, że jest ostry dla przeciętnego zjadacza chleba, to szału nie robi i unikaj dawania do kanapki tłustych rzeczy typu salami i ser bo obniża to #!$%@?ęcie sosu
  • Odpowiedz
@adoksz: ziom, te sosy roleski karolia riper to sa jak serki topione ze szczypiorkiem. Mają 1% lub mniej papryki by istniałą przesłanka prawna by wpisać tam nazwe Karolina Riper.
Ostrosc im sie nadaje przyprawą w postaci destylatu kapsaicyny.
Ten sos to poskładac moze osobe ktora nie lubi ostrego. Kazdy kto lubi pikantne zje to bez problemu wiekszego.
By pozamiatac przecietniaka trzeba by sosu ze 100k SHU a dla pewności to
  • Odpowiedz
@wuwuzela1 no ta, ale co to znaczy każdy kto lubi pikantne? Ja lubię pikantne ale ma być zrównoważone z resztą smaczków. Tego co op przygotował bym nie zjadł xd podejrzewam że 90% Polaków też by nie dała rady i wyszła z czerwoną mordą. Trafił godnego przeciwnika najwyraźniej.
  • Odpowiedz