Wpis z mikrobloga

Przyjmując się do pracy w Janszexie dostałem informacje o darmowym cateringu w ramach przerwy, przez co zabiorą mi troszkę z wypłaty na składkę pracowniczą. Bardzo mnie ucieszyło takie udogodnienie, ponieważ w domu nie mam czasu na przygotowanie własnego jedzenia. Wstaje chwile przed 4, żeby dojechać do pracy na 6, potem 8 godzin fizycznej pracy. Wracam i jestem bardzo zmęczony. Po drodze zabieram na kolacje coś gotowego z domowych obiadków u Marzenki.

Do rzeczy. Dzisiaj zabierając sobie bardzo apetyczną kanapeczkę z salami, które uwielbiam, serem i sałatą zostałem bardzo słabo potraktowany i ktoś chamsko wrzucił jakiś mega ostry sos do środka. Jako że bardzo nie toleruję ostrych rzeczy, zaczęło się od palenia w buzi, co po chwili przerodziło się w ból żołądka. Ledwo doszedłem do łazienki, gdzie zadzwoniłem po pogotowie.

Jakieś pomysły gdzie mogę zgłosić tę sprawę? Pracodawcy? Może jakiś monitoring jest w firmie, który akurat uchwyci skurczybyka? Może zgłosić sprawę na policję? Pomocy, nie wiem co zrobić w tej sytuacji.

Zdjęcie kanapki przed zjedzeniem dla uwagi.

#heheszki #pdk #kanapkowyzlodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Wejder01 - Przyjmując się do pracy w Janszexie dostałem informacje o darmowym caterin...
źródło: comment_1616158343j273DbgEew6CzoWHPub6iu.jpg
  • 36
Pamiętam jak miałem w technikum takiego jednego co w podkradał kanapki z plecaków. Każdy wiedział kto to, bo typ się z tym nie krył. Jeden typek do kanapki dodał dużą kępę łoniaków. Rudy( ten co kradł kanapki) po WF pod ławka chciał zjeść kanapkę na jakiejś lekcji. Po pierwszym dużym gryzie, gdy zobaczył co ma w gębie, rzygał się pod ławkę.
I nagle nikt nikomu kanapek nie kradł.
@alfaalenieomega: przecież to stara jak świat taktyka, przeruchana milion razy XD mem tworzy mem. Coś jak Wklejenie mema z #!$%@? memem, gdzie ktos #!$%@? tego samego mema w komentarz i ma 3k lajków wiecej. Zresztą po co mam to tlumaczyc, przecież wrzucilem tag #pdk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wejder01: ja miałem gościa co też podjadał. Nasypalismy pokruszonego węgla pod szynkę i miał ładny wyraz twarzy xD Kolejny wypijał naszą wodę bo mu się nosić nie chciało, połowy pomysłów nie opisze bo są poniżej pasa ale 3 tabletki na przeczyszczenie robią robotę