Wpis z mikrobloga

Sprawa światłowodu.

Zaraz po tym jak kilka osób zwróciło mi uwagę na światłowód na moim polu, za co BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, zwróciłem się do wydziału geodezji w gminie o informację, kto zaprojektował linię na mojej nieruchomości. Dostałem namiar na architekta z firmy, która buduje na tym terenie sieć światłowodową. Architekt od razu przeprosił za pomyłkę i wysłał mi informację, że wkrótce błąd zostanie naprawiony na mapach. Wrzucam aktualnego screena z geoportalu. #geodezja #sluzebnoscwolfika
whitewolfik - Sprawa światłowodu.

Zaraz po tym jak kilka osób zwróciło mi uwagę na...

źródło: comment_1616140742UDx7zX0ZxSaz0vFxGFAoM3.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@whitewolfik: Opie architekt? Co on wizualizację kabla będzie Ci robił. Architekt to jest od wizualek budynku a nie od projektowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w branży IT od dawna mówimy, że aby otrzymać pomoc w Internecie, nie wolno zadać pytania. Należy podać drastycznie błędne rozwiązanie i poczekać, aż jakiś oburzony poda właściwy tor działań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Działa.


@SrubokretUdarowy: kurde, genialne w swej prostocie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whitewolfik: jest w ziemi ale nie używana przez nikogo. Pechowo jest na mapach i leci mi przez środek działki

@awdr: znajdź właściciela wodociągu. Przecież to on musi potwierdzić, że wodociag jest nieczynny. Jak jest nieczynny to tak czy siak będzie na mapie z dopiskiem "-nieczynny" albo "-n". Z mapy nie zniknie, dopóki ktoś do gier wykopie, a tego nikt nie zrobi bo się to nie opłaca. Także najpierw zacząłbym od
  • Odpowiedz
@sopel87: nie ma właściciela, bo szedł do domów ale już z niego nie korzystają bo są podłączeni do sieci miejskiej a Właściciel studni zakołkował rury i nie da wody bo ma na swoje potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@awdr: to zacząłbym od ośrodka dokumentacji geodezyjnej w swoim powiecie. Powinni powiedzieć co trzeba zrobić. Podejrzewam, ze byłoby łatwiej gdyby to był wodociąg jakiejś spółki miejskiej.
  • Odpowiedz