Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 250
O jak kisne z tych komentarzy i trzasku pękających dup. Bodyshaming aż się wylewa z tych obrzydliwych hipokrytek. Pamiętajcie, jak mówić o wadze, to tylko 100 kg wzwyż, wtedy jest bodypositive xD Od tego raka naprawdę można dostać raka...

Link do tiktoka

##!$%@? #bekazpodludzi #tiktok #bekazgrubasow
night_witch95 - O jak kisne z tych komentarzy i trzasku pękających dup. Bodyshaming a...

źródło: comment_1616138125DQHaMUF4DVGm78mVcXe1VP.jpg

Pobierz
  • 88
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@jestepianke: Nic dodać, nic ująć. Tak zawsze było. Sama też nie zliczę ile razy usłyszałam "weź przytyj" i inne kocopoły ¯\_(ツ)_/¯ Zazdrość, podwójne standardy, hipokryzja, ogromne kompleksy, zawiść i skrajna głupota, a kompleksy to też nie wymówka. Sama mam ich od cholery, ale jak widzę ładną kobietę, to nie widzę powodu, by jej przytykać, wręcz przeciwnie, chętnie skomplementuję, jak mi się jakaś podoba. Takie osoby po prostu są zepsute od środka,
@night_witch95 każda kobieta poprzez mechanizm wyparcia zyje w swoim matrixie. To co ona robi zawsze ale to zawsze jest dobre, a cała reszta sie myli. Nawet jak #!$%@? dziecko na pasach wyjeżdżając z zakrętu wymuszając to i tak będzie szukała winnych wszędzie tylko nie w sobie. Kto obcuje z kobietami to widzi to na co dzień więc nie powinno nikogo dziwić że przyjmują agresywną postawę szczególnie jeśli mówimy o wyglądzie fizycznym. To