Wpis z mikrobloga

@Bellissimo: trzeba czekać, aż Lewy zachce być prezesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to pewnie za dwie kolejne kadencje jakiegoś leśnego dziadka. Albo Koźmińskiego, który jest młodszym Bońkiem, albo Kuleszy, który jest nieprzewidywalny
wszyscy tak robią


@pwone: to są za duże pieniądze żeby Cristiano, Messi czy Lewandowski sami decydowali o swoich podatkach. Wybrali pewnie złych doradców, którzy mówili "a tutaj ci to zoptymalizujemy, nic się nie martw". A potem wyszło jak wyszło. W sprawie Lewandowskiego, myślę że prawda (jak zwykle) jest pośrodku. Ale pewnie wszystko przycichnie.

Nie mam prawa sądzić, że Lewandowski będzie dobrym prezesem. Mogę mieć tylko nadzieję, że wyciąga wnioski, i staje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@joolekk: tak, tak i nie mieli pojęcia czym jest optymalizacja podatków. Byle Janusz z wąsem na ulicy wie o co chodzi a oni by nie wiedziel? Proszę Cię, gość wiedział co robi i jakie mogą być konsekwencje. No ale mu się nie dziwię. Całe życie piłki kopać nie będzie, a później marne szanse by znalazł posadę na której będzie zarabiać tyle co teraz.
jak sobie przypomnę czas, gdy obejmował to stanowisko, ta nadzieja na zmiany po leśnych dziadkach, a okazało się że to nadęty Janusz, który myśli że jest najmądrzejszy :) masakra


@ravau: No i syf ogarnął. Wprowadził konkretnych ludzi do związku i organizacja ewoluowała. A to, że jest bufonem? Widać to głównie w mediach ale na związek ma to znikome przełożenie. Prawdopodobnie o Koźmińskim wszyscy zapomną bo w mediach będzie pojawiał się jedynie