Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: Mówi Tusk który tak samo ciągle podnosił podatki a miliony polaków pracowało za kilka złotych na godzinę xD

Pamiętam te złote czasy gdy za po szkole szukałem pracy i 3/4 ofert było za 6 do 10 złotych brutto za godzinę na zleceniu i kary do umów za brak obecności xDD
  • Odpowiedz
kto, komu i ile ukradł?


@Lipathor:

Kto? Między innymi politycy Platformy Obywatelskiej. Kto dokładnie można zobaczyć w archiwum głosowań itp.
Komu? Głównie obywatelom
  • Odpowiedz
Pamiętam te złote czasy gdy za po szkole szukałem pracy i 3/4 ofert było za 6 do 10 złotych brutto za godzinę na zleceniu i kary do umów za brak obecności xDD


@Lesrley: długopisy skręcałeś czy jak? Nawet na ulotkach więcej było 15 lat temu.
  • Odpowiedz
@leesiuu: No widzę że pamięć zawodzi, dotyczyło to wszystkich prac fizycznych - do których może łatwo dostać się młoda osoba typu magazyn, produkcja, restauracje czy pracę na sklepach przy wykładaniu towaru lub na kasie.
  • Odpowiedz
1) 250 mld zł - z podwyższenia VAT z 22 do 23%, z 7% do 8%,


@Serghio: kto dokładnie i gdzie są te pieniądze?

2) 153 mld zł - z przeniesienia wszystkich obligacjo Skarbu Państwa z OFE do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zuldzin: Ja rozumiem, że rządy PiS to dramat, pewnie największy w post PRL-owskiej Polsce, ale tego uwielbienia dla Donalda i PO nie rozumiem. Jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że Tusk to bardzo charyzmatyczna osoba.

@BulgarskiTaboret: mnie to właśnie śmieszy, albo komentują to dwudziestolatkowie, albo mają pamięć złotej rybki. Pluje na pis, ale rządzą dzięki słabej opozycji, przecież jak po rządziło to też co chwila były afery. Jako partia
  • Odpowiedz
  • 2
@Lipathor rozumiem, że pieniądze które od 2015 PiS rozdaje patologii w 2013, 2014 tak sobie w budżecie leżały ( ͡º ͜ʖ͡º)


@lronman Nie. 500+ jest akurat na kredyt. Przyznał to sam Morawiecki.
  • Odpowiedz