Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #wykoptribanclub #triban

Miałem dość dłuższa przerwę od #szosa po małym wypadku i drutach wsadzony w rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od 2-3 lat nie śledziłem co tam się dzieje w #decathlon i w świecie #szosa

Dzisiaj wchodzę na stronę i patrzę na te Tribany w sprzedaży. Nasuwa się tutaj moje pytanie.... co się stało? Co się stało z starym tribanem 520 i 540? Gdzie są stare ceny? Co oni tam sprzedają? Jakieś hamulce tarczowe.... kto to kupuje? Na co to komu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1616071425KUhLJ2toRLgQjYlj7ajVQa.jpg
  • 19
Aktualnie to nigdzie nie można niczego znaleźć jeśli chodzi o rowery słyszałam ze nawet na kolejny sezon mają być problemy z kupnem. Kasa w górę bo nic nie idzie kupić i chcą jak najwięcej wyciągnąć od zdesperowanych chcących zmienić rower na nowy sezon.
@dzester: Faktycznie, chyba przeszedłeś w sen covidowy. Raz że cenę komponentów #!$%@?ło w kosmos, przez wzrost cen półproduktów jak i pożar w fabryce shimano, cena transportu też skoczyła mocno w górę, większy popyt na rowery, etc. itp itd. Złotówka dostała po dupie.
Jest taki gnój w dostawach, że deca zaczął oferować rowery na campagnolo , najdrożej chyba marce napędu :D (Zakładam, że to przez braki shimano)
Wszędzie drożeje, w deca też.
@Wycu91: @uysy: No właśnie sprawdzam sobie i na serio części shimano poszły w górę .....

Łańcuch do 105 kupowałem półtora roku temu za 89 zł teraz 130/140 kosztuje....

Korba do 105 chodziła po 499 zł teraz po 630-650 zł....

Kosmos jakiś...
@uysy: Ja stwierdziłem, że na razie objadę na tym co mam :D Nie robię jakiś mega wielkich przelotów. Raptem 3-4 k rocznie, tempem baby z mlekiem :p
Chociaż może przez weekend sprawdzę czy nic się nie zmieniło w stanach magazynowych :)