Wpis z mikrobloga

Przypominam tym, którzy jeszcze nie są tego świadomi. Wszyscy pracownicy mają tylko jednego wroga - przed*biorcę.

OD LAT tylko narzekają: koszty pracy za wysokie, podatki za wysokie, za mało kasy od państwa (czyli od nas wszystkich), przepisy nie takie, znów za mało kasy od państwa.

Wiecie co jeszcze się nie zmienia?
BEZ PRZERWY się bogacą, kupują nowe samochody, większe domy, bardziej egzotyczne wakacje i droższe ciuszki.

Nie dajcie się nabrać na ich skowyt. Wiecie co się za tym kryje. Szczególnie teraz, gdy wyją jak nigdy dotąd. Po covidzie trzeba zabrać się za tych, którzy przetrwają.**

#polska #gospodarka #pracbaza #przedsiebiorczosc #bekazprzedsiebiorcow #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #antykapitalizm #konfederacja #oswiadczenie
RoHunter - Przypominam tym, którzy jeszcze nie są tego świadomi. Wszyscy pracownicy m...

źródło: comment_1616064247ICHAhFRGJW3gtWRil96bMX.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@RoHunter: ja tam nie wiem, mój prywaciarz pozwala mi na 80m2 w Warszawie i nowe auto co 3 lata więc czy ja wiem czy tak źle? Sam bym nie mógł zostać przedsiębiorcą bo nie mam jednak aż takich umiejętności.
  • Odpowiedz
@Formbi Po pierwsze nie przedsiębiorcy ich prześladują tylko uważają że przedsiębiorcy ich prześladują.
A po drugie, przecież większość komuchów uważa że są okradani z surplus value. Komunista będący przedsiębiorcą mógłby płacić swym pracownikom tyle ile uważa, że powinni zarabiać, samemu wyznaczając sobie ten sam zarobek i wykonując tą samą pracę co jego pracownicy. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz