Wpis z mikrobloga

Moja matka do pewnego czasu: Siaa, od zawsze zależało ci tylko na pieniądzach! Jesteś materialistką! Nie tak cię wychowałam!

Mój ojciec od zawsze: rób te biznesy i ucz się, kasa ważna sprawa. Jak będziesz dorosła, to zobaczysz jak bardzo.

Mój tata teraz: jestem z ciebie dumny. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej córki. Mogę umierać w spokoju. Od zawsze wiedziałem, że sobie poradzisz.

Moja matka teraz: Siaa, tobie się powodzi. Nie zapomnij o swojej matce nigdy. Mama to najważniejsza osoba w życiu, o matkę trzeba dbać ( #pdk)

Ja: Pewnie, mamo. Dobrze, że mam taką matkę, która nie jest materialistką. To znacznie ułatwia xD

¯\_(ツ)_/¯

#rodzicielstwo #firstworldproblems
  • 58
  • Odpowiedz
@ziel0ny: Nie rozumiem po co miałabym podawać tak konkretne dane, po których można mnie znaleźć w 5s. To moja prywatność i musiałabym być debilem, żeby ją naruszać.
  • Odpowiedz
@LonNon: Co to za pytania? Napisała, że to jest AMA czy coś? Co za tupet. @Siaa Gratuluje zdrowego podejścia do życia. Ten wyjazd na drugi koniec kraju musiał być ciężki, ale było warto widzę. Tak trzymać
  • Odpowiedz
@Siaa: bo kogoś tu interesują twoje dane, zresztą kwota na pewno by ujawniła kim jesteś xD Ciekawe czy posiadasz konto google, albo facebooka skoro tak sie martwisz o swoje dane
  • Odpowiedz
@ziel0ny: to po co on pyta, skoro to nikogo nie interesuje? Jak nie interesuje mnie temperatura w Dubaju, to nie zadaję takiego pytania xD
  • Odpowiedz
@Siaa: Mam podobnie, ale chyba nawet z obojgiem rodziców. Tata mi kiedyś powiedział, że skończę na kasie w markecie, jak w liceum miałam duży epizod hashi i przez kilka miesięcy miałam słabszy okres () Oczywiście - nie sprawdziło się. Tylko raz coś wydusił, że odważnie rzuciłam poprzednią pracę w pandemii i zmieniłam na inną. Tyle.

Niechętnie tam jeżdżę i nie chce mi się opowiadać
  • Odpowiedz
@ProResHq: Aż przykro to się czyta, Mirku :( Nie patrz na innych, spełniaj się i bądź szczęśliwy. Może oni nie są z Ciebie dumni, ale ja jestem, bo wiem jak jest ciężko. Trzymaj się! ;)
  • Odpowiedz
@Siaa: Dziękuję za wsparcie :) Jednak nie mam z tego powodu większych żali - nauczyłam się po prostu oddzielać te wizyty od swojego normalnego życia i nie bywam tam za często : D

Zawsze podziwiałam takie osoby, jak mamy jakichś aktorów, które zbierają wycinki z gazet ze swoimi dziećmi, itp. To mega
  • Odpowiedz
@Siaa: typowa matka polka, calosc zycia zawdziecza wożeniu się na czyjejś dupie w całości bądź częściowo i obce jej jest pracowanie na własny rachunek. Wysysała ojca teraz córke próbuje przez wjazd na emocje xd Props, ze sie nie dalas.
  • Odpowiedz