Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Biedny @snorli12 za jego wpis o tym ze restauracje, bary i kina nie sa potrzebne do przezycia wylalo sie na niego wiadro pomyji. Dlaczego? Przeciez chlopak ma racje...

Ja rowniez nie rozumiem osob ktore musza miec diete pudelkowa, chodzic na craftowe piwo, posiadac najnowszego iphona i audi r8. Po co? Konsumpcjonizm uderzyl wam do glowy a pozniej placz ze nie macie do pierwszego.

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze te rzeczy nie daja szczescia. Mam miliony poinwestowane w ziemie, nieruchomosci, akcje i lokaty. Nie mam i nigdy nie mialem auta. Do restauracji z zona nie chodzimy - wolimy sobie gotowac w domu. Do kina? Lepiej obejrzec sobie na rzutniku w domu.

Jedyne na co wiecej wydajemy pieniedzy to podroze oraz domowa silownia.

Swiadomosc ze nie jest sie wiezniem kapitalizmu, kredytu i ze w kazdej sekundzie moge powiedziec " A wez Pan spadaj, ide na emeryture" jest B-E-Z-C-E-N-N-A

daje tagi ktorych uzyl moj przedmowca #koronawirus #polska i #kapitalizm

PS: dla osob ktore sie pytaja skad miliony: btc, spadek, praca za granica i fliping.

PS2: A tak na serio to taki Wroclaw, Krakow, Poznan czy Gdansk to wioski w porownaniu do SF, NYC, Paryza czy Londynu. Ludzie zachwycaja sie tymi miastami a dla paryzanina to tak jakby podniecali sie Pcimem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605256802f2b84000aacc0fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4
OP: @mus_tang: jakos trzeba sie dorobic co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) porownanie rzutnika do ziolek nie jest idealne. predzej rzutnik do prywatnego lekarza co przychodzi do domu.

co do teatru czy bilbioteki to prawda ze polecial troche. Ale "chociaż mnie np. brak dostępu do książek przeszkadzał w pierwszym lockdownie." Ebookow nie ma?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri