Wpis z mikrobloga

Tak właściwie to obserwuje mnie już 100 użytkowników! xD
@4Temeria, @Adrianek90baniek, @Antonyo77, @ater, @atlantic_pony, @BanoffeePie, @Bekon2000, @brednyk, @Cayar, @CondomSurvivorSupreme, @CoolHunters___PL, @Crab_Rave, @Croudflup, @Darkejas, @dedik, @dps, @DzieckoBezZycia, @El_General_Magnifico, @Enviador, @eskimos-albinos, @eSports24, @gierobak, @Goke, @HorribileDictu, @ignore48, @jatsek, @Kalafijor, @Kedlov, @kiteusz, @Kjedne, @Klucznik_Gerwazy, @koczoroski, @KolejnyWykopowyJanusz, @Kosteekk, @KrolOkon, @krzy_siek, @Ksurix, @kulass, @laiklaicki, @LasProteinasNoTienenCojones, @madtrexx, @MegaKox, @mentotan, @Miedziany_Brodacz, @MiKeyCo, @Mirek_Official, @mis-uszatek-7334, @monterrey, @MSKappa, @Opeqq, @Osiedlowydiler, @Planeta_odebete2, @Poszukiwacz_drogi, @pozytronowy-ja, @pristraton, @pro666full, @Prosper, @Quran812WhoBelieveInScripturesOther, @Rachh, @robekk1978, @safehouse, @Sanay, @slaper, @speedy911, @spierredolada, @suchanice, @szeryf_internetu, @Tajnyciula, @TheUlisses, @Volves, @Wiktor_Suworow, @WujekGraczyk, @zdzisiowielki, @ziemba1, @Zupa_z_Kraba, @100leja, @AnnoyingDuck, @boukalikrates, @ETM97200, @Falkenberg, @fourfaces, @Gon70, @Harmideron, @incelista, @kuna999, @Maruczak, @matrixa380, @MienciuskiPajonk, @MLeko29, @omoglin, @Piranie, @PlonacaZyrafa, @PonuryKos123, @SynGromu, @TrisssMerigold, @user5566, @Wedam, @wykopek132, @Yanekk99, @zbite_jaja

Dziękuję Wam wszystkim za zmianę koloru mojej odznaki "VIP"! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ramach wdzięczności przekazuję Wam ten oto serniczek z rodzynkami! ()
#bandarodzynkarzy #wykop

PS. Ja wiem, że @lubie-sernik mnie nie obserwuje, ale i tak go zawołam - jak za każdym razem, gdy wrzucam takie cudeńka! ()
Pobierz plackojad - Tak właściwie to obserwuje mnie już 100 użytkowników! xD
@4Temeria, @Adr...
źródło: comment_16160161372e8MbnIdCl8Yuw1uLEZr7A.jpg
  • 42