Wpis z mikrobloga

Warzecha wygrał dzisiaj tytuł dzbana tygodnia. Najpierw zbulwersował się wyrokiem sądu za zrzucenie psa z 8 piętra - 1,5 więzienia za to według niego jest za wysoką karą (powinna być grzywna i prace społeczne). Potem w komentarzach zarzucał ludziom bambinizm i "animalsowe spranie mózgu". A na końcu wrzucił taką oto ankietę.

Jeśli komuś brakuje lolcontentu to polecam jego profil na twitterze. Cały czas jest aktywny w tym temacie i cały czas się kompromituje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Strzelam, że do północy napisze coś, dzięki czemu zgarnie nominację do biologicznej bzdury 2021 roku. Myślę, że jest już blisko tego.

#neuropa #bekazprawakow #zwierzaczki
waro - Warzecha wygrał dzisiaj tytuł dzbana tygodnia. Najpierw zbulwersował się wyrok...

źródło: comment_1616009691Xy7WCwa3nP6108hizIHVRG.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro Łukasz podczas ostatniej kampanii wyborczej mógł się popisać swoimi chłodnymi analizami i nawet zaplusować u bardziej liberalnych ludzi. Niestety, wybory się skończyły, to i Łukasz musi nas raczyć swoimi mądrościami z dziedzin przeróżnych.
  • Odpowiedz
@waro:

Farmakologiczne przerwanie ciąży do 12 tygodnia? Morderstwo, okrucieństwo, nieludzkie.

Katowanie zwierząt, które mają receptory bólu na całym ciele i skazywanie je na śmierć w męczarniach? Czilera utopia.

za bycie prawkiem powinna przysługiwać renta z tytułu niepełnosprawności umysłowej.
  • Odpowiedz
@waro: co śmieszniejsze, "postępowej" napisał bez cudzysłowu więc sam umieszcza się w gronie zacofańców, którzy negują prawa zwierząt i wpływ człowieka na zmiany klimatu czyli coś, co "postępowa część ludzkości" odkryła dekady temu xD
  • Odpowiedz
@waro: zdaniem katola do nie wyrzucenie psiaka z okna na 8 piętrze potrzeba jakiegoś mityczngo, "lewackiego" postępu? A myślałem, że nie jest standardowym katolskim debilem... Myliłem się...
  • Odpowiedz
@waro: Ł. Warzecha to taki trochę bardziej elokwentny wujek Jurek - ma swoje zdanie na dany temat i uważa je za najświętsza prawdę. Przez moment go czytałem, ale strasznie mbie jego maniera i chęć bycia "inteligentem" drażni. Poglądy na temat praw zwierzat czy klimatu pominę.
  • Odpowiedz