Wpis z mikrobloga

#pokazauto - ostatnio wielka fala hejtu na #suv na Wykopie. Dla mnie i mojej rodziny (2+2) nie wyobrażam sobie wygodniejszego auta - wycieczki, trasy, podróże - była z nami już wszędzie, nigdy nie zawiodła, na co dzień wozi rodzinę po mieście. To tylko KIA Sorenta, ale dla nas to przedłużenie domu rodzinnego i bezpieczeństwo w podróżach z dala od domu. To nie nasz pierwszy samochód rodzinny, ani mój pierwszy w życiu, ale z żadnym się jeszcze nigdy tak nie związaliśmy.
michalexpromo - #pokazauto - ostatnio wielka fala hejtu na #suv na Wykopie. Dla mnie ...

źródło: comment_1615975271ADC8TrBcguRG5PUnpBBoKs.jpg

Pobierz
  • 14
@michalexpromo: nie przesadzałbym z tym hejtem. Auta duże i wygodne, w sam raz dla rodziny i chyba tylko dla rodziny, ewentualnie dla zakompleksionych laseczek bogatych Januszy biznesu. No ale nie wyobrażam sobie młodego singla w takim aucie bo takie osoby szukają raczej wrażeń a nie praktyczności.
@michalexpromo: Kia w ostatnich latach zrobiła masę zajebistych samochodów. Ceeda, Proceeda, Optime i wisienkę na torcie: Stingera. Ludzie którzy hejtują innych bo jeżdżą suvem czy kombi mają kompleksy. Najczęściej na punkcie małego siusiaka.