Wpis z mikrobloga

- Siedź na kasie w biedrze, bo do żadnej lepszej roboty nie masz kwalifikacji.
- Zostań bohaterką wykopków, którzy bardziej cenią bezproblemowy zakup monsterka od uratowania życia człowiekowi.

Byłem na oddziale covidowym i widziałem, jak lekarze i pielęgniarki na 10 stopniowym mrozie mieli okno otwarte szeroko, bo przegrzewali się biegając w skafandrach między pacjentami z karetek, a tymi co przyszli sami z poważnymi objawami. Każdemu trzeba było wykonać pełny zestaw badań, prześwietlić płuca, opisać. I tak dzień w dzień.

Ale debil z piwnicy, który chyba tylko w dupie był i tak powie, że pani Jasia z kasy nr 3 ma gorzej, choć robi za te same pieniądze o niebo mniej skomplikowane czynności i to jej należy się większy szacunek niż "medycznemu celebrycie" (sic!) ()

Te 8 tys. plusow naprawde świadczy o was w jakiś sposób, moi drodzy. Po prostu ciężko mi się pogodzić ze skalą zdebilenia ludzi na tym portalu.
#koronawirus #bekazpodludzi #idiokracja
źródło: comment_1615972851aPtR0w3sNS216VLxp20l3c.jpg
  • 70
  • 1
@smutny_kojot: Babki na kasie też dużo ryzykują. One też mają rodziny, które mogą zarazić i pierdyliard klientów z których trafi się cała masa szurów antymaseczkowych i ludzi którzy uznają że szkoda dłoni na dezynfekcję. Ryzyko jest spore, ale wszyscy to olewamy bo przecież na kasę nawet zawodówki nie trzeba skończyć. Fajnie, że ktoś zwrócił na to uwagę.
Moim zdaniem w żaden sposób nie ujmuje to lekarzom. Co więcej, gdyby nie te
@smutny_kojot: Nie chciałęm Cie obrazić, chodziło mi o to, że źle odebrałeś tego posta. Nikt tam nie pracowników służby zdrowia, bo każdy o zdrowych zmysłach wie, że obecnie mają bardzo ciężką sytuacje. Sam znam pracowników służby zdrowia i lekarzy i wiem, Że nie mają kolorowo. Ba, przed pandemią nawet nie mieli.
@smutny_kojot:

jej należy się większy szacunek niż "medycznemu celebrycie"

No ale gdzie to jest napisane w tym wpisie? Zresztą Twój wpis sugeruje, że pani w sklepie nie należy się szacunek, bo "do żadnej lepszej roboty nie ma kwalifikacji". Nie rozumiem, coś Cię boli, że ktoś wykonuje taką pracę? Pracowałam w handlu, i w żabce i w lidlu i w sklepie z pamiątkami w mega turystycznym miejscu, gdzie potrafiło być nawet 20
Lekarze zarabiają tyle samo co na kasie w biedronce? Ty #!$%@? masz coś z głową???


@finchharold:

Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń pokazało, że na początku 2020 roku zarobki ratownika medycznego osiągnęły medianę 3 610 zł brutto. To dość skromna kwota za ratowanie ludzkich żyć.


W sklepie Biedronka wynagrodzenie na stanowisku sprzedawca kasjer wynosi 3250 – 3600 zł brutto miesięcznie w pierwszym roku pracy; pracownika sklepu lub kasjera 3200 – 3450 zł brutto miesięcznie
@Sandrinia: Najbardziej plusowany komentarz pod tym wpisem.

Z całym szacunkiem do kasjerek, ale to lekarze i pielęgniarki są bohaterami w tej wojnie. A jeśli nie to czemu nie taksówkarze, górnicy itd. W tym wpisie po prostu zrobiono #!$%@?ę z logiki. Nie chce mi się tego naprawdę pięćdziesiąty raz tłumaczyć. Wychwalanie kasjerek jako prawdziwych bohaterek kosztem #!$%@? innym grupom zawodowym to naprawdę cios poniżej pasa i dziwię się, że tyle osób przyklasnęło
źródło: comment_16160176637ja7lzyjR5EB8YjAdIGno2.jpg