Wpis z mikrobloga

- Siedź na kasie w biedrze, bo do żadnej lepszej roboty nie masz kwalifikacji.
- Zostań bohaterką wykopków, którzy bardziej cenią bezproblemowy zakup monsterka od uratowania życia człowiekowi.

Byłem na oddziale covidowym i widziałem, jak lekarze i pielęgniarki na 10 stopniowym mrozie mieli okno otwarte szeroko, bo przegrzewali się biegając w skafandrach między pacjentami z karetek, a tymi co przyszli sami z poważnymi objawami. Każdemu trzeba było wykonać pełny zestaw badań, prześwietlić płuca, opisać. I tak dzień w dzień.

Ale debil z piwnicy, który chyba tylko w dupie był i tak powie, że pani Jasia z kasy nr 3 ma gorzej, choć robi za te same pieniądze o niebo mniej skomplikowane czynności i to jej należy się większy szacunek niż "medycznemu celebrycie" (sic!) ()

Te 8 tys. plusow naprawde świadczy o was w jakiś sposób, moi drodzy. Po prostu ciężko mi się pogodzić ze skalą zdebilenia ludzi na tym portalu.
#koronawirus #bekazpodludzi #idiokracja
smutny_kojot - - Siedź na kasie w biedrze, bo do żadnej lepszej roboty nie masz kwali...

źródło: comment_1615972851aPtR0w3sNS216VLxp20l3c.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@taktoto: Patrz, to tak samo jak z restauratorami. Mogą wykonywać każdy zawód świata, a jęczą tylko o te obostrzenia.

A tak na poważnie mam nadzieję, że przypomnisz sobie te swoje mądrości, kiedy ty sama bądź ktoś ci bliski będzie potrzebował szybkiej pomocy.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Oho, z OPka wychodzi pogarda dla kogoś kto nie jest na stanowisku równym, albo wyższym od niego xD
Się potem nie dziwię, że ci ludzie głosują na PiS. Przynajmniej #!$%@? wszystkim po równo, a nie będzie cmokać takich pogardzaczy w czółko i mówić, że dobrze robią.

Praca u podstaw, mówi ci to coś?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Wzruszające. A coś o tych lekarzach, co na początku pandemii #!$%@? na L4 jak szczury z tonącego statku? Albo o tych, co prywatnie, za pieniążki śmiertelnego wirusa bynajmniej się nie boją, ale normalnie to tylko teleporady?
  • Odpowiedz