Wpis z mikrobloga

@haze2137 Jak byłem jeszcze na grupie Renault Laguna to co tam wypisywali to głowa mała, zdjęcia z dziećmi że oo już od małego wie co dobre, porównywanie swojej laguny do jakiegoś muscle cara z wesela gdzie był, zdjęcia z myjni bo hehehe bo tak czy pytania o to czy 6.6 l na 100 to nie za dużo mu pali, ja #!$%@? jednym słowem a jak człowiek się chciał czegoś konkretnego dowiedzidziec to
@Pitaq kiedyś mi kumpel podesłał z jakiejś grupki fb renault coś podobnego. Koleś jakimś mikro renaultem wpisał coś w stylu - rozdziewiczona na trasie na wakacje, nie żałowałem jej i leciałem 110/120 ( ͡º ͜ʖ͡º) I też swoje spaliła - też jakieś 6 litrów czy coś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Menefe: też to zauważyłem, skodziarze to stan umysłu... Zoba to simpliklewer Jake haczyki na zakupy do, jak w Mercedesie, zoba parasolka jak w rolsie i jedyne 2k raty leasingu
@KornixPL A spróbuj się spytać czy po przesiadce z Forda Mondeo MK V na Skode Superb bodajże trzeciej generacji. Kurcze, tyle jadu, że Ford to gówno, powinno to zniknąć, nie dobry na nasze drogi a Skoda to dobry wybór, tyle miejsca co w ciężarówce a nawet lepiej, plastiki są bardzo wysokiej jakości, lepsze jak w Mercedesie. Co w Skodzie jest, że człowiek staje się sztywniakiem z kijem w tyłku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Menefe: nie wiem, ale strasznie mnie to bawi. Ktoś kupi Skodę i jest królem szos i życia. U mnie w rodzinie to samo... Eee tam to twoje BeEmWu, to jest życie to jest radość z jazdy