Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#praca #szukampracy #dzikikapitalizm #warszawa

Mirki,

Szukam tymczasowej (na parę miesięcy) dodatkowej pracy w Warszawie bądź okolicach podwarszawskich północnych (Bielany tutaj), w godzinach popołudniowych (od 16).

Generalnie bym mógł iść bez problemu iść np. do Maca - szkopuł w tym że nie chce UOP.
Dlaczego? A bo wpadam w drugi próg w październiku xD I nie chce szybciej nabijać sobie przychodu.
Dlaczego szukam? Bo potrzebuje do Lipca zdobyć pieniądze- nikt mi nie choruje w rodzinie, ani żadne takie..
Coś o mnie:
- Pracuje już długo (parę lat) w instytucji finansowej;
- Pracowałem już w różnych pracach - wykładanie towaru w sklepach, MacDonald, obsługa konferencji, obsługa sklepu internetowego (shopper, allegro, pakowanie paczek itp), wklepywanie danych, archiwizacja, składałem meble..
- Mam kategorie A i B; i umiem Angielski na poziomie C1/C2
- Umiem w komputery (złożyć podstawowo komputer) i pakiety windows.
- Mam zawieszoną działalność (ale wolałbym jej nie odwieszać xD nie chce płacić zusu i tak dużo płace)

Tak pomyślałem że generalnie jakiś Mirek albo ktoś kogo zna - może szuka kogoś do pracy tymczasowo, więc dlaczego nie spróbować tu szczęścia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6050f21e6b7ccc000b8add1c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4