Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak popatrzeć na meltdown aka załamanie nerwowe u fanboyi PlayStation.... Już od czwartku dostali pierwszego...nowe gry od Bethesda będą exclusive na xboxie, później outriders w GP, a dziś kolejne gry zapowiedziane do GP i boost FPS w grach Bethesdy... Ahh aż kawa lepiej smakuje xD

Dodam że jak by to Sony kupiło Bethesda to by nie było tematu bo przecież Sony ma exclusive ... Haha

#xbox #playstation #gamepass #sony #microsoft #bethesda #consolewars #konsole
  • 19
@Pan_Orama ja kupilem XSX z myślą o COD i warzone bo nie mam tylw hajsu żeby kupić PC za co najmniej 6k. Oplacam gamepass dodatkowo bo jest maaaaasa goer w które miło pograc. Zastanawiałem się nad ps5 ale nie żałuję. Warzone w 120fps to coś o czym fanboje sony mogą pomarzyć. Do tego gry z GP naprawdę robią wrażenie ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡ ͜ʖ
@Pan_Orama medium ograne. Preya sprawdze jak będę mial czasu trochę więcej bo mam jeszcze sporo gier w trakcie. Uwielbiam Dead By Daylight w które gralem na PC. Odkąd mam gamepass to gralem już na X1 a teraz gram w to na XSX
  • 1
@PosiadaczKonta szrot passa? Coś znika no fakt znikł Wiesiek i jakieś indyki... Fakt faktem że nie muszę wydawać hajsu na nowe gry jest dużo lepszy niż płacić za nowe pozycje na ps5 ... A co jak mi się nie spodoba outriders np? Po prostu odinstaluje.... A nie muszę się męczyć ze sprzedażą czy zwrotem .... Jak dla mnie bomba ... Nie jest taki szrot skoro mają 18 mln użytkowników... I każdy coś
  • 0
@PeterPolska niby tak, powiem Ci że miałem Xbox one X I kupiłem series X na premiere. A one X zamienilem na PS4 pro i gry... Ale od listopada leży w reklamówce i nawet go nie uruchomiłem, miałem kiedyś PS3 potem Xbox 360 nie to że jestem jakimś fanem Xboxa... Ale jak mam czas by grać to gram na Xboxie... Chociaż mam days gone, uncharted I horizon na PS4 to nie chce mi