Wpis z mikrobloga

Mamy połowę marca 2021 a w Krakowie dalej jak w średniowieczu xD
Od miesięcy wiemy, że dezynfekcja powierzchni #!$%@? daje ale najwyraźniej dane naukowe to dla miasta Krakowa nie jest przeszkoda w uprawianiu koronawirusowego voodoo. Co następne? Majchrowski zamówi mszę na Wawelu?
Kraków: proszę przestań, you are better then that xD

#krakow #koronawirus #nauka #medycyna #heheszki
bojar - Mamy połowę marca 2021 a w Krakowie dalej jak w średniowieczu xD
Od miesięcy...

źródło: comment_16158994630RSIik8H8SfgC11DJkGqn2.jpg

Pobierz
  • 45
@Turbonekro Jak podkreślają autorzy badań, wirus został zatem wykryty w początkowym okresie monitorowania, ale podjęte przez miasto kroki, w tym dezynfekcja przestrzeni publicznych, przyniosły oczekiwane skutki.

Przecież to wręcz odwrotna wniosek do tego z wpisu ze "#!$%@? daje"
@bojar o ja pierd#e dobrze ze to czyszczą. Sobie znalezłeś problem do #!$%@?.(°° Choć raz śmierdzące menelami miejsca publiczne zostały wyczyszczone. Powinni je czyścić o wiele częściej. Najlepiej zamontować czujniki smrodu które od razu by włączały spryskiwacze z mydłem po przekroczoniu jakiegoś poziomu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WesolyLudwiczek: Akurat takie coś jak to dezynfekowanie to nie jest jakiś szczególny pandemiczny temat. U mnie w województwie np starosta postawił za 120k sygnalizację świetlną nad przejściem dla pieszych w... środku lasu, na krajówce. Na innej krajowej z kolei powstaje rondo bezkolizyjne, dwupasmowe z wjazdem do wsi, w której mieszka ok. 50 osób, a z drugiej strony jest magazyn, w którym załadunki i rozładunki odbywają się tylko w godzinach 22-5 rano.
@Mr_Frodo:
Nie wiem, nie rozumiem. Oni chyba też nie rozumieją. Ważne żeby obywatele myśleli, że władza o nich dba xD

@szynszyla2018:
Czyszczenie ≠ dezynfekcja. Zwykłe czyszczenie w celu usunięcia gołębich gówien, szczyn i rzygowin żula i temu typu podobnych rzeczy nie jest równoznaczne z pryskaniem roztworem alkoholu etylowego gdzie popadnie xD