Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kermiz: dałoby radę zrobić jakąś listę rozwijalną z tickerami i przypisanymi do nich nazwami spółek? Albo jakieś autouzupepnianie typu wpisujesz CI i wyskakuje CIG CIE itp
@maniok: zrobiłem to bardziej jako szybki projekcik, tego o czym mowisz nigdy nie robiłem (autouzupelnianie) i moj zapas wolnego czasu troche sie wyczerpał, zeby sie tego douczac teraz. A lista tickerow tez odpada troche, bo w ramach dodania nowych spolek przez gielde musialbym tez je dodawac ręcznie. Jakies wykresy w stylu ze wolumen jest zakumulowany to by dało rade zrobić. A przede wszystkim to powinienem ogarnac, zeby mniej awaryjna byla ta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kermiz: spoko, ja tylko piszę co by się przydało ze strony użyszkodnika. Nie znam się w ogóle na tym jak to się robi więc i tak szacun
@maniok: tak tak, nie chcialem zeby to zabrzmialo jakos agresywnie, jesli tak to przepraszam :D. Bardzo dobrze, ze mowisz. Dla mnie jest to pierwszy raz gdzie zrobilem cos typowo, zeby inni chociaz troche skorzystali (nawet jesli mialoby to byc przez kilka dni przez bany xd) i wlasnie takie komentarze mowiace o tym jakie funkcjonalnosci by sie przydaly, sa bardzo fajne, bo wielu rzeczy sam bym nie zauwazyl. Tak wiec raz jeszcze