Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
W moim ostatnim wpisie opisałem pull and push jako metodę na budowanie relacji. Zarzucono mi, że działa to tylko jeśli kobieta jest zainteresowana, i to jest prawda. Jednak bycie simpem na każde skinienie jest jeszcze gorsze, bo inwestujecie w relacje z której nie macie kompletnie nic.

Problemem wielu przegrywów jest to, że mają spory problem sami ze sobą. Brak pracy, przyjaciół, zainteresowań, fatalna higiena, tragiczny dobór ubrań, ogólna brzydota, słabe warunki mieszkaniowe, brak wykształcenia, choroby. To wszystko rzeczy które są na minus w relacjach z kobietami, a i podobnej kobiety raczej mało który facet chciałby na stałe.

Przegrywy często widzą jednak tylko jeden problem: brak partnerki. No bo w sumie nie dziwię się. Tym czy ktoś osiągnął sukces w znaczeniu biologicznym, jest rozmnożenie się, a do tego trzeba mieć partnerkę lub chociaż uprawiać s--s.

Dziewczyna sporo dodaje do samooceny, ale nie rozwiąże wszystkich problemów, chociaż fakt faktem, będzie żyło się lżej.

No ale czemu kobieta miałaby wybrać przegrywa gdy może mieć ogarniętego gościa? No nie wiem, poza jakimiś fetyszami s----------a to wybór zawsze będzie jeden.

Jaka więc rada? Zamiast spermić do różowych - zwiększajcie swoją atrakcyjność. Znajdźcie pracę, idźcie na studia/kursy, poznajcie jakiś znajomych, nawet innych przegrywów, zacznijcie coś robić ze swoim życiem. To bardzo długa droga. Mi zajęła 5 lat, ale zaczynałem w wieku 15 lat swoje wyjście z przegrywu. Im starsi jesteście tym więcej czasu będzie potrzebne. Zostaliście w tyle, do czołówki już nie dobiegnięcie, ale coś tam osiągnąć się da. Może będzie to o 5/10, a może 7/10 z dzieciakiem z poprzedniego związku, ale coś tam da się wyrwać. No chyba, że nie chcecie to wtedy pozostaje komputer do końca dni, a właściwie póki rodzice żyją/nie wywala was z domów.

#mgtow #blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #szkalowaniewitaminek #redpill #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Angil230: Nie wie czy trolujesz, ale ja maks 2/10 z ryja po tinderowaniu w Brazyli zodbywam nudesy średnio od 5 dziewczyn i to z fajnymi dupskami na dzień. Już niedługo po skończeniu kursu na programista 15k zamierzam się tam osiedlić.
  • Odpowiedz
Znajdźcie pracę, idźcie na studia/kursy, poznajcie jakiś znajomych, nawet innych przegrywów, zacznijcie coś robić ze swoim życiem


@Angil230: już dawno to zrobiłem, g---o to dało

zaczynałem w wieku 15 lat swoje wyjście z przegrywu


@Angil230: to tylko mogę skwitować tak: xD
  • Odpowiedz
@Angil230: Co ma ogarnięcie życiowe do atrakcyjności? Istotą blackpilla jest to, że laski wybiorą ślicznego oskarka z metroseksualną grzywką na garnuszku starych niż ogarniętego gościa, który tak śliczny jak oskarek nie jest....
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ejmen: są różne strategie kobiet metroseksualność łatwo stracić, a męski facet, morderca, myśliwy, brutal zawsze będzie w cenie. Patusy jakoś są brzydkie jak noc, a laski mają.
  • Odpowiedz
Przegrywy często widzą jednak tylko jeden problem: brak partnerki. No bo w sumie nie dziwię się.


@Angil230: A ja się w c--j dziwię, bo mnie bardziej by przerażał i smucił brak znajomych, pracy, lub choroby, a przegrywy nie mają niczego z własnej winy ale obrażają kobiety, bo ich też nie mają, a gdyby nawet zaruchali, to i tak nie mieli by pracy, znajomych i zdrowia.
  • Odpowiedz
Nie twierdzę, że nie są one potrzebne, ale to musi iść z obu stron


@Angil230: bo nie są potrzebne, niczego szkalowanie kobiet nie daje, poza ośmieszeniem się szkalującego. By szkalować trzeba mieć też powód a powodem nie jest to, że się przegrywowi coś w głowie u-----o i się tego trzyma jakby to była święta prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Angil230: kurcze, pamietam zasy jaknsiedzialam na kwadracie u starych i sie nic nie robilo, fajne czasy. Szkoda ze nie da rady do tego wrocic. Zwiazki i relacje sa przereklamowane. Czlowiek powinien inwestowac tylko w siebie.
  • Odpowiedz