Wpis z mikrobloga

Wpis o spotkaniu z dziewczyną cz.2! Warto przeczytać!
Pomyślałem, że podzielę się z wami spotkaniem z dziewczyną z Tindera, które miało miejsce w ten weekend.
Jako, że na ilość par na Tinderze nie narzekam i często spotykam się z poznanymi tam dziewczynami to pomyślałem, że będę co jakiś czas będę zdawał relację z bardziej ciekawych spotkań. Jedno z takich napisałem już w sierpniu, chętnych odsyłam.
Dla jednych będzie to kontrowersyjny wpis, dla jednych mniej, ale uważam, że warto się tym podzielić.
Wszelkiej maści przegrywów, blackpillowców i innych takich prosiłbym o nie pisanie "bait", "prowo", bo tak to jest jak siedzicie w piwnicy i wasza percepcja nie ogarnia tego, że faceci wychodzą na miasto i spotykają się z nowo poznanymi kobietami.
Sytuacja wyglądała tak, że połączyło nas w parę, wiadomo, trochę popisaliśmy i okazało się, że mamy jakieś wspólne zainteresowania i się dogadujemy, no ogólnie jedna z tych rozmów gdzie czuć było "chemię".
Dziewczyna z twarzy nie wyglądała jakoś zjawiskowo, ale nadrabiała ciałem, taka typowa studentka.
W każdym razie doszło do spotkania i tutaj pierwszy zgrzyt: przyszła bez maseczki. No nic, niby otwarta przestrzeń a mianowicie rynek we Wrocławiu, więc odpuściłem, nie będę się spinał o brak maseczki na otwartym polu.
I tak spacerujemy, rozmawiamy, faktycznie była między nami jakaś chemia, ogólnie miłe spotkanko. Do czasu.
Nagle nasza rozmowa zahaczyła o politykę i dziewczyna otwarcie powiedziała, że popiera Konfederację i że głosowała na Bosaka w wyborach prezydenckich. Wspomniała też, że lubi wypowiedzi Sławomira Mentzena, jak jedzie po komuchach i socjalistach, coś tam o tym, że osoby LGBT są chore psychicznie i że dzieci nienarodzone nie będą zabijane w Polsce.
Ciśnienie mi trochę skoczyło, ale nie szedłem w jakieś kontry, prawo do wypowiedzi to rzecz bardzo ważna.
Ja otwarcie powiedziałem, że głosowałem na Hołownię w pierwszej turze a w drugiej na Trzaskowskiego a moje poglądy światopoglądowe są nieco bardziej na lewo. Nie byłem tutaj jakoś za bardzo bezpośredni, ale wspomniany brak maseczki dał mi do zrozumienia z jakim typem osoby mam do czynienia, zresztą ktoś kto twierdzi, że Covid to ściema to ciężko go traktować poważnie.
No i ta się odpaliła, stwierdziła, że raczej do siebie nie pasujemy i nic z tego nie będzie i że miała o mnie lepsze zdanie i że jestem lewakiem. ;)
Więc teorie pewnych osób, że kobiety są tylko na lewo są niezbyt trafne.
Podziękowała za spotkanie i sobie poszła. Oczywiście nie minęło kilka minut jak mnie poblokowała na snapie i whatsappie, no ale cóż, jakoś nie było mi smutno z tego powodu, mam z czego "wybierać" :)
Mimo to nasuwają mi się pewne pytania po tym spotkaniu a mianowicie:
1. Czy różnice w poglądach politycznych są przeszkodą do stworzenia związku, nawiązania relacji?
2. Czy tematy polityki powinno się poruszać już na pierwszym spotkaniu?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki #niebieskiepaski #konfederacja #polityka #blackpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow
  • 12
@NosaczPolak:

Więc teorie pewnych osób, że kobiety są tylko na lewo są niezbyt trafne.


No to chyba oczywiste. Przeciez wystarczy zobaczyc na sondaze, ze ludzie maja rozne poglady. Dotyczy to rowniez kobiet. Kobiety to tez ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

1. To zalezy, czy ludzie maja otwarte glowy, czy sa zafiksowani. Z doswiadczenia moge powiedziec, ze po kilku latach zwiazku, mala kosc niezgody moze spowodowac duza klotnie.
1. Czy różnice w poglądach politycznych są przeszkodą do stworzenia związku, nawiązania relacji?


@NosaczPolak: zależy, mi osobiście ciężko z libkami się dogadać( ͡° ʖ̯ ͡°)Na pewno będzie to problem w sytuacji, gdy obie strony interesują się polityką i są po przeciwnych stronach osi politycznej. Lepiej mimo wszystko gdy w związku osoby mają podobne poglądy lub jedna nie interesują się wcale polityką > 2. Czy tematy polityki powinno
@niezdiagnozowany:
Tak, ale młoda kobieta popierająca Konfederację to chyba jednak dość rzadki widok, stwierdzenie, że większość młodych kobiet jest w Polsce na lewo (nawet nie to, że popierają Lewicę) raczej jest stwierdzeniem prawidłowym.
A mógłbyś napisać coś więcej o tej kłótni i co było kością niezgody?
@walski-janko:
To nie ja skreśliłem kogoś tylko ze względu na czyjeś poglądy polityczne, więc jeśli takie wzorce macie u siebie w Konfie to tylko wam współczuć, ewidentnie nie jesteście przystosowani do życia w społeczeństwie, co zresztą widać.