Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie jak zresetować to urządzenie ? Diody pokazują brak naładowania. Po podłączeniu pod kabel nie migają żadne diody a próba użycia. Kabel normalnie ładuje smartfona. Urządzenie nie ma nawet miesiąca...
#glo
  • 9
@ArekJ: sprawdziłem na oryginalnej, xiaomi i noname. Po podłączeniu przez port USB w PC nie ładuje ale windows widzi urządzenie, którego nie może rozpoznać. Raczej niemożliwe jest, żebym w kieszeni uszkodził wejście do urządzenia ?
@ArekJ: porty są czyste, komputer wykrywa jakieś urządzenie więc styki działają. Diody też są sprawne, pokazują próbę uruchomienia. Próbowałem też zostawić go pod kablem na noc. Chyba pozostaje telefon na infolinię po 8 :/
@Kajjub: niedawno dzwoniłem, albo odsyłasz na swój koszt albo zapraszamy do punktu (~20 km :) ) urządzenie przestało ładować po 3 tygodniach użytkowania.

Podobne przeboje miałem z Iqos - dopiero 3 urządzenie podziałało ~2 lat, teraz ładuje stick'a za 5-6 razem :)
@szogu3: nie ma sensu odsyłać (można jedynie na swój koszt), poczekaj z tym jak będziesz mógł pojawić się fizycznie w punkcie. Jako Janusz biznesu zamów nowy na kogokolwiek w promocji ()

Poużywam nowy i zobaczę jak się zachowuje.