Wpis z mikrobloga

Łysy z głównej powinien #blackpill se jebnąć. On po wychowaniu na "babińcu" (pewnie wychowała go matka, babka i starsza siostra, ojca brak, brak męskiego wzorca) w matriarchacie nie ma pojęcia jak wygląda #pieklomezczyzn i rynek matrymonialny.

W swoim nagraniu z samochodu mówi "kurier i kochanka pfff... To dopiero musi być #!$%@? desperatka". W jego wąskim światopoglądzie kochanki mają tylko bogaci biznesmeni. To jest nonsens. #chad Oskar Klaudiusz Deweloperski to nie tylko syn bogacza mieszkający na strzeżonym osiedlu deweloperskim. Są też chady, które maja biednych rodziców i jedyny majątek jaki po nich odziedziczyli to dobre geny. Przykładem takiego chada jest Rafał Nowaczuk - półfinalista "Mister Polski 2020".
Kurier może mieć kochanki i prowadzić potrójne życie, Wystarczy być powyżej 9/10.
A wy jak myślicie? Zgadzacie się z moją opinią?

#mistersoperfect #mumme #kurier #p0lka #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #chadowezycie #takaprawda #przemyslenia
  • 7
  • Odpowiedz
Rafał Nowaczuk


@RENNEM: znajoma ma chłopaka od 4 lat a z Rafałem pracowała chyba w jakimś filmie i ona obserwuje go na instagramie, mam 100% pewności że nie zdradziła swojego choć według mnie jej bojfrjent ma w skali ruchensztajna jakieś 5 może 6 / 10.
  • Odpowiedz
@RENNEM: Oczywiście, że tak. Najlepszy przykład tego typu jaki znam - muskularny chad 9/10, będący absolutnym przygłupem, pracującym na uberze, w wieku 25 lat bez studiów i matury, w związku z panną obiektywnie 9/10 ( naprawdę poziom wyglądu modelki, wielokrotnie wygrywała konkursy miss ), która do tego jest bardzo inteligentna, z dobrego domu i studiuje na politechnice ze stypendium za dobre wyniki. Są już zaręczeni. Czysty blackpill.
  • Odpowiedz