Wpis z mikrobloga

@jakjak66: bardzo subiektywnie się to przechodzi. Sam miałem 1 dzień wyjęty z życia (ból głowy, temperatura), teściowa podobnie. Imo nie masz się czego bać, ale w razie czego załóż że przez 2 dni do niczego nie będziesz się nadawał. Napisz po wszystkim jak było.
  • Odpowiedz
@jakjak66: @pendzoncy_jez: pamiętajcie, poniżej 39 nie zbijajcie temperatury, jeżeli dacie radę to też beż środków przeciwbólowych (chyba apap jest spoko) - temperatura jest naturalną reakcją obronną organizmu, nie trzeba z tym walczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakjak66: na ja miałam ok 39,5 temp., bóle mięśni, głowy, stawów. Zaczęło się po ok 12h od szczepienia i przeszło po ok 2 daniach, drugą dawkę mam w majówkę
  • Odpowiedz
Sprawdź jakie jest ryzyko dla tej choroby w Twojej grupie wiekowej i Twoim stanie zdrowia. Jest sens ryzykować szczepieniem?


@LaurenceFass: Nie ma takiej grupy wiekowej w której szczepienie byłoby możliwe i bardziej niebezpieczne od choroby.
  • Odpowiedz
@jakjak66: Znam osobiście faceta (30 lvl), który przeszedł coronę „lekko”, ale teraz ma cukrzycę... Był chory raptem tydzień w Lipcu 2020 i potem zaczął nagle chudnąć- choć jadł normalnie. Od Grudnia ma potwierdzoną cukrzycę, szans raczej nie ma by znikła... Dlatego: szczep się lepiej. Ja się napewno zaszczepię. Brat i jego żona (lekarze) są już po szczepieniach - wszystko ok
  • Odpowiedz
@Chuseok:
Nie odpisuj głupkowato bo właśnie nie bez powodu szczepionki bada się 5-7 lat - żeby poznać skutki uboczne długoterminowe.

Znam osobiście faceta (30 lvl), który przeszedł coronę „lekko”, ale teraz ma cukrzycę...


@Hohaj:
Cukrzyca jest tak powszechną chorobą, że być może i tak by ją nabył. Ciężko tu spekulować.
  • Odpowiedz