Wpis z mikrobloga

  • 63
Mirki, przede mną odbiór mieszkania i zastanawiam się czy warto wybulić te 300-500zł na inspektora który odbierze mieszkanie razem ze mną i zrobi to profesjonalnie, sprawdzając każdą pierdołe, nawet przy użyciu kamery termowizyjnej, której ja oczywiście nie posiadam, jakie jest wasze doświadczenie w tym temacie? warto czy wyrzucanie pieniędzy w błoto i samemu równie dobrze można się przygotować? #patodeweloperka #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem
  • 63
  • Odpowiedz
@gooway: a ja Ci powiem tak. Odbierałem z klientką mieszkanie i było parę niedoróbek, ale stwierdziliśmy, że ja to popoprawiam, bo jak kobieta miałaby czekać, aż jej deweloper to zrobi, to by pewnie do tej pory nie miała mieszkania.
  • Odpowiedz
@gooway oj warto. Mi bylo szkoda i teraz żałuję, niby wszystkie usterki wylapalam ale deweloper trochu mi zamydlil oczy. A rozmowa inspektora najetego przez sasiadow z deweloperem wygladala zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
@gooway sam siezastanawiałem, w końcu zapłaciłem inspektorowi i nie żałuję. Dwie godziny spedził oglądając dokładnie całe mieszkanie, znalazł kilka błędów które musiał poprawić deweloper, zwrócił uwagę na rzeczy których sam bym nie ogarnął przy odbiorze.
  • Odpowiedz
@gooway: jesli zadajesz takie pytania to znaczy, że sie nie znasz i nawet jak doczytacz, kupisz poziomnice laserowa i miernik to przeoczysz połowę usterek, bo nie masz wprawy
  • Odpowiedz
@Rafalski45: było różnie bo wiadomo że każdą rzecz robi inna ekipa i każda z nich różnie stoi z czasem. Najszybciej było z poprawieniem gniazdek w kuchni zamontowanych w złym miejscu-już przy nas kierownik budowy zadzwonił do elektryka i facet od razu przyszedł na miejsce, następnego dnia było zrobione. W miarę szybko była poprawka zamontowania wentylacji i poprawka otworów drzwiowych (ogarnęli praktycznie równo z facetem który robił mi łazienkę więc tak w
  • Odpowiedz