Wpis z mikrobloga

Jeszcze do niedawna nie uwierzylbym ze pisowcy zajda mi tak daleko za skore ze autentycznie nie jestem pewien co sie wydarzy nastepnego dnia.
Jak czlowiek w tym kraju ma myslec o dzieciach, kredycie, jakiejkolwiek stabilnosci skoro te sku#wysyny co chwila dowalaja takimi pomyslami ze czuje sie jak kole fortuny?!

Za 6 dni kaczor z vatosikiem oglosza nowy lad - fajnie, domyslam sie co to bedzie oznaczalo dla nie-patologi i ludzi chcacych pracowac i zarabiac na siebie, wiec tylko ku#wa kupic bilet bo wyganiaja z mojego kraju.

Nienawidze tego narodu - naprawde. Ostatnie lata pokazaly mi jak nisko umyslowo stoi typowy polak i jak sprzedajny jest i lasy na pare zlotych. A to co zrobily te sku#wysyny wykorzystujac ta biede i patusow to przechodzi ludzkie pojecie. Nie mam ku#wa slow.

#oswiadczenie #bekazpisu #bekazpodludzi #przemyslenia #polityka
  • 23
@marcooo80:
No przecież masz napisane:

"Zgromadziło ono czołowych przywódców biznesowych i politycznych.... na temat odbudowy społeczeństwa i gospodarki w bardziej zrównoważony sposób po pandemii COVID19.


Przerażać to Cię powinno to że o takich podstawach nie wiedziałeś. Nie wiesz w jakim świecie żyjesz, to dlatego jesteś rozgrywany, podobnie jak reszta. Trzeba znać te mechanizmy. Podobnie obostrzenia czy szczepienia, ich też PiS nie wymyślił, tylko kopiuje.
@marcooo80:

jednak nigdy tak wprost nie zostalo to ukazane

Cieszę się że mogłem pomóc.
Dla mnie to są rzeczy tak oczywiste jak to że w nocy jest ciemno. Dyrektywy odgórnej nie ma, to są po prostu presja i naciski, chyba że rząd się do czegoś formalnie zobowiązuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcooo80: ano jest.
Bawi mnie ta krótkowzroczność ludzi co się pienią na PiS w tematach okołokowidowych. Tak jakby jakakolwiek inna władza zrobiła inaczej gdyby teraz rządziła? Sęk w tym, że gdyby nawet próbowała to by zaraz rządzić przestała albo nawet raczej nigdy do władzy nie została dopuszczona.
Mieszkam w UK i może w grzeczniejszy i mniej chaotyczny sposób ale mniej więcej to samo idzie. Nie wiem w sumie co mam zrobić,
@marcooo80: no szkoda tylko, że Polacy oświeceni nie mieli przez 25 lat żadnej propozycji dla milionów ludzi dla nie-oświeconych Polaków i że dla tych drugich 500+ okazało się game changerem. Sami wyhodowaliśmy PiS i jego wyborców, zaniedbując los milionów, dla których rzeczywistość okazała się zbyt wymagająca. Tępy, liberalny darwinizm prowadzi do odwinięcia się biedoty i mandat dla takich populistycznych miernot, jak PiS. "Weź kredyt, zmień pracę" vs "Polska solidarna"