Wpis z mikrobloga

Jeszcze do niedawna nie uwierzylbym ze pisowcy zajda mi tak daleko za skore ze autentycznie nie jestem pewien co sie wydarzy nastepnego dnia.
Jak czlowiek w tym kraju ma myslec o dzieciach, kredycie, jakiejkolwiek stabilnosci skoro te sku#wysyny co chwila dowalaja takimi pomyslami ze czuje sie jak kole fortuny?!

Za 6 dni kaczor z vatosikiem oglosza nowy lad - fajnie, domyslam sie co to bedzie oznaczalo dla nie-patologi i ludzi chcacych pracowac i zarabiac na siebie, wiec tylko ku#wa kupic bilet bo wyganiaja z mojego kraju.

Nienawidze tego narodu - naprawde. Ostatnie lata pokazaly mi jak nisko umyslowo stoi typowy polak i jak sprzedajny jest i lasy na pare zlotych. A to co zrobily te sku#wysyny wykorzystujac ta biede i patusow to przechodzi ludzkie pojecie. Nie mam ku#wa slow.

#oswiadczenie #bekazpisu #bekazpodludzi #przemyslenia #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
bronić bądź chociaż uchronić oszczędności


@szpongiel: metale szlachetne + giełda (oczywiście jeżeli wierzysz, że to wszystko nie pizgnie całkowicie) - w firmy zagraniczne, które mają majątek w postaci infrastruktury, ziemi, budynków lub ogólnie czegoś co nie ucierpi za bardzo na ewentualnym kryzysie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcooo80: mam trochę metali i jednocześnie trochę obaw aby wchodzić mocniej bo są wysoko, na giełdzie trochę się bawiłem. Czasem było na plus, czasem na minus ale teraz też indeksy są wybaniowane. Wejdę, spadnie i tyle będzie z ochrony oszczędności ( _)
  • Odpowiedz