Wpis z mikrobloga

Wczoraj w pracy miałem czas i zapoznałem się z afera #mistersoperfect .
Dziwne mamy czasy, że chamska Grażyna pod 50 potrafi tak nakręcić ludzi, aż musiałem przerywać oglądanie jej filmików bo musiałem rozchodzić żenadę.
Dziwi mnie jedno, ludzie w średnim wieku, wydają się majętni, po cholerę chcą na wszelkie sposoby zaistnieć w sieci prowadzić blogi z marnymi tekstami jak z Pablo Coelho? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 21
@Mabchir: biznesowo opłacalne dla ich "sklepu z kosmetykami " racja ....no i dla atencji, leczenia kompleksów głównie się zakłada te insta. Tak to Maserati pochwalił by się mamie, tacie i sąsiadom a z insta i 10 followsow ma codzienną dawkę lizusowskich komentarzy jaki jest zajebisty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Mabchir: akurat źle trafiłeś z zazdrością, bo słabo się interesuje samochodami, ma tylko przemieścić mnie z punktu A do punktu B.
tylko zauważyłem że on się dużo promuje w tym Maseratii więc wiesz to takie stwierdzenie faktu raczej było niż cokolwiek z zazdrością
@transerfer nie mówię o zazdrości ale o zawiści. Ja nie widzę aby tym Maserati się gdzieś promował. No chyba nie myślisz o tym żenującym teledysku? Gdzieś jeszcze się promuje? Nie szukaj na siłę zaczepki bo to jest właśnie zawiść.
po cholerę chcą na wszelkie sposoby zaistnieć w sieci prowadzić blogi z marnymi tekstami jak z Pablo Coelho?


@Pan_Mysz: Bo mogą? Bo mają czas? Bo mają hajs który daje im ten wolny czas? Kto ma prowadzić taki blog? Janusz tyrający za 1800 w fabryce czy kasjerka z żabki pracująca na nocki i zmęczona po pracy?

Nalezy sie raczej zastanowić, czemu taka idiotka w "problematycznych okularach" jest taką księżniczkowatą zołzą z tak
@Mabchir: zawiść jest jeszcze mocniejsza niż zazdrość.
Czyli ja ci piszę, że nie zazdroszczę a ty mi jeszcze chcesz wmówić że łysego nie lubie bo mu zazdroszczę Maseratii.
Ja go nie lubię za prostackie zachowanie i żałosne kreowanie się na jakiś autorytet bo to nie mój styl.
A maseratii to mu życze żeby miał i 20 jak uczciwie zapracował to co mi do tego

Maseratii znajdziesz na insta,insta stories facebook, youtube
@transerfer ok kolego. Czas zakończyć tę przepychankę bo to do niczego nie prowadzi. Poczekajmy na "ruch" Łysego. Nie wierzę, że to już koniec. Wyczuwam, że jest mściwym typkiem i nas jeszcze zaskoczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zdaje sobie sprawę, że może i ma warunki i czas.

Tylko zastanawiam się, dlaczego w taki sposób wykorzystuje ten potencjał, może uzależniła się od atencji?

Masakryczny był ten stream z samochodu i taki dziwny śmiech, jakby na siłę albo jak u chorej psychicznie.


@Pan_Mysz: Być może, może lubi pisać i być wzorem dla Grażynek czy coś. Stąd ten blog MumMe. Zresztą posiadanie bloga ma być złe?

Dokładnie - zamiast przeprosić że
@Mabchir: sam zacząłeś "przepychankę" :)

A Łysy co może? postraszyć wykopków pozwami za memy? I tak nie ma najmniejszych szans w sądzie po swoim zachowaniu.

A jak się będzie mścił to jeszcze bardziej nakręci spirale więc najlepiej jak napisał @pijekubusplay żeby przeprosił za swoje słowa i zachowanie.
@transerfer dobra. Już nie będę dalej Cię przekonywał, że nie masz racji.
To on ma łeb na karku i możliwości pozwania. Z drugiej strony ma niepełnoletniego wykopka, który siedzi na utrzymaniu rodziców ( ͡º ͜ʖ͡º) i się posra prZy najbliższej okazji. Zapamiętaj moje słowa.
@Mabchir: no chciałbym zobaczyć jak koleś tuła się latami po sądach ścigając 14 latka za jakiegoś mema którego sam sprowokował chamskim zachowaniem. Wszystkich nie widziałem więc nie będę forował.
I jak sobie podbije ego ewentualnymi przeprosinami w "działkowcu" od 14 latka.
Pamiętaj, Sąd może odstąpić zawsze od wymierzenia kary jeżeli brałeś czynnie udział w konflikcie i go prowokowałeś.
@transerfer Ty serio chcesz konfrontować jego chamską opinię o kurierach z groźbami utraty życia? I co, i wtedy są może odstąpić od ukarania, bo Łysy prowokował. Jebnij Ty się w łeb ( ͡º ͜ʖ͡º). Koniec tematu