Wpis z mikrobloga

Czesc, czy interkom do sluchania muzyki sie nada, jesli tak to jaki? Mozna gdzies przetestowac interkomy?
chodzi o to, że bardzo nie lubie slabej jakosci dzwieku z glosnikow/sluchawek. Juz wole zeby nic nie gralo niz ma grac slabo. Interkom ma byc do muzyki i nawigiacji bo nie mam z kim jezdzic.
Podoba mi sie Cardo Packtalk slim. ma glosniki JBL, jest maly i cardo to nie jest firma krzak. Jest jakis tańszy konkurent? Kask to Arai Chaser X jak to ma jakies znaczenie.
#motocykle
  • 8
@Szadafaka: Oceniam na 10 na 10. A jak masz znajomych z Cardo i możesz się połączyć przez DMC, to daję 11 na 10 :) Miałem dwa tanie chińczyki i nigdy więcej.
Kupiłem Bolda bo przesiadka na inny kask to formalność. A Slim może nie przypasować. Teoretycznie nie powinno być problemu ale gwarancji nie ma.
@grzes_przez_wies dałeś mi do myślenia, bo całkiem napalilem się na slima ale mam więcej niż jeden kask a nie chciałbym do każdego dokupywac interkomu ;)
Nie ciągnie kasku taka puszka wystającą z jednej strony? Masz jakąś owiewkę w swoim Moto? Ja jeżdżę nakedem z owiewka.
@Szadafaka: Jak na dwa kaski Bold będzie chyba fajniejszym wyjściem. Podstawę z mikrofonem i głośnikiem można dokupić oddzielnie i tylko interkom się przekłada.
Interkomu nie czuję, troszkę wzrósł szum przy lewym uchu, ale to muszę się wsłuchać :)
Mam Hondę CBF z owiewką. Ale jeździłem na nakedach i też nic niepokojącego przez interkom się nie działo.