Wpis z mikrobloga

@balatka: I teraz ja ze swojej ciężkiej pracy utrzymuję patusa za kratami. A dodatkowo swoją ciężką pracą utrzymuję kaszojady tych patusow, bo im rodzicom chciało się r00chać a gumki za ciężko było kupić. Świetny #!$%@? deal.
  • Odpowiedz
@Kowixx: Lol, a co ty możesz o mnie wiedzieć- oprócz tego że mam konto na portalu z papajem i innymi śmiesznymi obrazkami- że ad personam mówisz mi jakim człowiekiem jestem i jak skończę?
Nie chcę finansować patologii, i tyle. Gość dostał 3,5yo dołka. Rzecz jasna poszedł za niewinność albo za zawinięcie 5 paczek lay'sów z biedronki. Właśnie za takie rzeczy dostaje się taki wyrok, c'nie? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 6
@zielona_kulka nie przesadzaj xD piszesz jak by to restauracja była. Dostają normalne żarcie no zupa drugie danie a co mają dostawać? A co mamy zrobić z takimi ludźmi zabić ich? Mi np. nie pasuje że z mojej kasy ludzie robią gówna studja xD śmieszni jesteście
  • Odpowiedz
  • 1
@zielona_kulka z tą pracą też trzba uważać bo w sumie idzie sobie niewolników znalesc była afera w USA o tym, nie wszystko jest łatwe jak nam się wydaje i nie ma prostych rozwiązań. Niektórzy krzyczą kara śmierci a teraz niedawno wypuszczona niewinnego czlowieka.... Nie mówię że system jest idealny ale też nie możemy tych ludzi głodzić itp. trzeba się zainteresować też nimi żeby po odsiadce nie wracali a nie tylko zamykać
  • Odpowiedz
cała patologia tego kraju stoi twoim 2600 brutto xD

mi szkoda ludzi którzy traktują z góry wszystkich którzy zarabiają mniej ¯_(ツ)_/¯


@Kowixx: c-co xD przecież retoryka wyśmiewania zarobków dosłownie zaczęła się z twoim komentarzem xD Niebywałe.
  • Odpowiedz
Ale nie dziwię się, że kogoś może to oburzać bardziej i na poważnie, więc dobrze, że jednak funkcjonuje jakoś praca zarobkowa podczas odsiadki, coraz częstsza przecież niż dawniej, dzięki temu przynajmniej część z tego pójdzie na alimenty zamiast wypłat z funduszu ¯\(ツ)/¯


@zielona_kulka: Praca w pierdlu to nagroda, nie kara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AryanWonderBoi: skoro w pace jest tak zajebisci to czemu Komeda dostał 13 baniek? Powinien się cieszyć, że mu takie długie wakacje zafundowali. A on jeszcze ich skarży.
  • Odpowiedz
I teraz ja ze swojej ciężkiej pracy utrzymuję patusa za kratami.


@AryanWonderBoi: Kucu, płacisz podatki między innymi za to, że państwo zapewnia ład społeczny na których korzysta ogół obywateli. Dzięki temu nie dochodzi do sytuacji, że owoce twojej ,,ciężkiej pracy'' zgarnia np. lokalny gang i to całkowicie bezkarnie jak w jakiejś republice bananowej.

Dziwnym trafem korwiniści i akapki jakoś nigdy nie emigrują do krajów w których tej pseudo wolności jest
  • Odpowiedz