Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siostra zaczela sie skarzyc na bole glowy. Coraz to mocniejsze migreny i az czarno przed oczami zaczelo jej sie robic. Dziewczyna skonczyla studia, wciaz szuka pracy ale zeby bylo troche pieniedzy to pracuje na kasie. Ogolnie duzo pieniedzy to nie ma.

- wizyta u neurologa? termin listopad 2021
- To moze TK? pierwszy termin luty 2022

Super kraj, super NFZ.

Zaplacilem jej za TK, okazalo sie ze cos znalezli, musieli podac kontrast. Co sie okazalo? tetniak na 2cm do natychmiastowego usuniecia. Gdybym jej nie zaplacil za to badanie to moglaby w wieku 25 lat dostac wylewu zanim by sie doczekala neurologa. Termin operacji? lipiec 2021 XD Pani poinformowala mnie ze robia operacje od reki tylko jezeli jest karetka, sor i ogolnie juz tragedia. Nie bede przeciez czekal az jej peknie ten tetniak. Zabieram siostre do niemiec i tutaj jej oplacam operacje.

Wczoraj sprawdzilem ile sie czeka u mnie w Niemczech na porade neurologa. Jest termin na ten wtorek.
Polska to taki kraj z gowna i kartonu. Nie dziwie sie ze wiekszosc Europy pluje na P0lakow. Za 100+ euro sprzedali wszystko.

#bekazpisu #lekarze #krajzgowna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604c81244fe83c000a904436
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1615633668AH7QVFs5kXreegqUDzIqYB.jpg
  • 176
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matemit: NFZ nie płaci za nadmiarowe badania, a jednocześnie nie pozawala na wykorzystywanie komercyjne państwowego sprzętu, więc zamiast #!$%@?ć 24h i robić zysk na siebie to tomografy pracują jak ludzie 8-16. Komuna wiecznie żywa.
Polska jest po prostu biednym krajem. W Niemczech na służbę zdrowia są sporo wyższe składki i tego nie przeskoczysz chyba że chcesz by ludzie płacili 4 razy wyższe składki na NFZ


@plushy: wystarczy żeby nie #!$%@?ć miliard na elektrownię która nie powstanie albo nie przeznaczać aż 2 miliardów na TVP
@AnonimoweMirkoWyznania troche kręcisz, bo w Gdansku na Tk czekasz od 3 dni miesiaca zalezy gdzie chcesz ja chcialem w malej przychodni żeby covidowcow nie bylo to miesiac teraz czekalem, neurolog w szpitalu 2022 ale w innej przychodni miesiac, ja znalazlem w pucku i miesiac czekalem. Trzeba przysiąść i poszukac, wejsc na wyszukiwarke i Ci znajduje gdzie najszybciej. Jak idziesz do glownego szpitala w miescie to tak jest