Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego w Polsce jest jak jest i dlaczego tak pozostanie, to polecam przejrzeć komentarze pod każdym artykułem dot kredytów frankowych.
Każdy sąd, nie tylko w Polsce, uznał, że to wał, zwykłe oszustwo i należy ten stan zmienić.
Poszkodowani chcą dalej spłacać swoje kredyty na uczciwych, równoważnych zasadach.

Co robią rodacy? Kopią tych i tak zgnojonych ludzi iletl się da. Nie może być, że komuś się coś uda, będzie mu lżej, lepiej. Dramat, porażka i krzywda innych to jest coś co kochacie, ale też coś czego będziecie bez końca doświadczać.

Tutejsze bagno to nie rząd, nie szef Janusz, nie kobiety (brrrrr...), to wy wiecznie pełni lęku i agresji frustraci. Zmanipulować was można reklama w TV tak że będziecie sobie skakać do gardeł z każdego, głównie nie dotyczącego was powodu.
Bardzo Współczuje, bo to ch.. nie życie.

Brałem kredyt w 2008 w PLN. Każdy jeden bank, pośrednik wciskał to gówno jako najlepszy produkt świata. Ja swój kredyt spłaciłem po 8 latach, znajomy brał w tym samym czasie podobną kwotę i po 12 latach spłacania, ma wciąż do oddania 160% kapitału + odsetki. Nominalnie stary kredyt spłacił już dwa lata temu w całości.
Faktycznie uczciwa, rynkowa praktyka. To nie ważne, ważne, że można zlać takich pomyjami i niech gniją. Pocieszę was, że on z rodziną już gnije w biedzie, dosłownie.

#finanse #banki #bekazpodludzi
  • 56
@KrolWlosowzNosa: Beka z podludzi, którzy myśleli że będą sprytni i założyli że przez 12 lat kurs waluty na pewno się nie zmieni na ich niekorzyść. Połakomiliście się na zyski z hazardu, to miejcie godność i przyjmijcie odpowiedzialność na klatę zamiast płakać w rękaw że „łoni kazali podpisać”. Mam nadzieję że wyegzekwują was z tych kredytów do ostatniego franka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 290
@KrolWlosowzNosa: Gnoją ich, bo sami podjęli to ryzyko, by mieć tańszy kredyt, a teraz oczekują, że ich porażkę sfinansują inni. Jeśli koszty zostaną przerzucone na banki, to zapłacą za to po prostu inni klienci - dlatego całą resztą protestuje przeciwko przerzucaniu na nich tych kosztów wynikających z chciwości/lekkomyślności frankowiczów.
@KrolWlosowzNosa: brzmi jak bait, ale zakladajac ze ok uda Wam sie Frankowiczom uzyskać to odszkodowanie i wszyscy my klienci dołożymy się do Waszej głupoty to czy Wy się dolozycie za 5 lat do naszych kredytów jak stopa procentowa PLN #!$%@? w kosmos, a kredyty ze stałą stopą procentową okażą sie lepszą opcją? Tez wtedy napisze ze wszyscy w banku polecali zmienną stope, a o stałej nikt w okienku noe mówił.
rodzin, które zwyczajnie oszukano,


@KrolWlosowzNosa: ale jak te kredyty brali i frank był tani to nikt nie płakał, że jest oszukiwany. Raczej się cieszyli, że oszukali system i resztę biedaków kredytujących się w tym polackim PLN. Dopiero jak zaczął frank drożeć to wtedy się zaczęło kwękanie. Najpierw myślałem, że to zwykły kwik januszy, co najpierw prywatyzowali zysk a potem chcieli upaństwowić straty – ale jeżeli sądy przyznały im rację i banksterka
@KrolWlosowzNosa: ale mi wisi co ty myślisz ;) nie podałeś argumentów tylko jakieś wyświechtane hasła o tekturze/dykcie. Jak zapisy byly nieprawidłowe to będzie wyrok zgodny z tym co piszesz i tyle.

Dziwnym trafem kredyt we frankach można było wziąć większy lub nawet wziąć przy tej samej "zdolności", gdzie w PLN jej nie bylo. Trochę jakby ktoś narzekał że chwilówki mają takie oprocentowanie a nie inne ;)