Wpis z mikrobloga

Bawiąc się astrologię techniczną można uznać, że na 4h wykresie #pltr wyszedł lekko ponad średnią kroczącą (50 okresów), patrząc wstecz przy ostatnim demo day jak było takie wybicie to kurs z podobnego poziomu wystrzelił na $40+.

Liczę na podobny scenariusz, wtedy mógłbym zejść z głupiego krótkoterminowego haka na CFD i spokojnie trzymać tylko akcje, łapy pourywało jak zwykle, więc mam za swoje.

Długoterminowo oczywiście HODL jak najbardziej, tu nie mam żadnych wątpliwości, ale jaki rollercoaster emocjonalny przez tą ostatnią korektę to głowa mała, morał powszechnie znany "Nie tykaj CFD, bo cię zmiecie z planszy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 4
@gosciu82: Tutaj zadziała za kilka lat efekt kuli śniegowej odnawianych kontraktów, już to widać po BP, że ja raz zaczną używać to będą płacić dalej. Jak w wynikach zacznie pojawiać się korporacyjne "recurring revenue" to zacznie być bardzo dobrze dla tej spółki i wtedy wycena będzie miała sens. Teraz być może trochę przewartościowana, ale to spółka growth, nie value. Value to się stanie za 10 lat ( ͡° ͜ʖ