Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, orientacja seksualna to prywatna sprawa każdego człowieka, którą powinno trzymać się za zamkniętymi drzwiami sypialni i dlatego najwięksi przeciwnicy LGBT chwalą się swoją orientacją publicznie np. wrzucając do internetu zdjęcia z żoną z podróży poślubnej na swojego oficjalnego Twittera xD

#bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #hetero #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1615565633uybuhlrpoHEuj2lPWR6DRd.jpg
  • 57
Jestes cepem. Jak zrobie zdjecie z kolegami na wyjezdzie to okreslam swoja orientacje? Zapisz sie do konfederacji ( ͡ ͜ʖ ͡)
@R187R187 @putinex spojrzenie i podpis tych typów jest obrzydliwsze niż samo foto. Walcząc o tolerancję przeszkadza ci normalność. Normalni ludzie spędzają czas z żoną/rodziną/przyjaciółmi a nie obnoszą się że z kimś leżeli w łóżku (Nawet bez podtekstów)
wrzucając do internetu zdjęcia z żoną z podróży poślubnej na swojego oficjalnego Twittera


@R187: podróż poślubna na swojego oficjalnego Twittera xD w sumie się zgadza
@newton82: Nie zrozumiałeś chyba mojego przekazu. Ja nie mam nic do chwalenia się rzeczami świadczącymi o orientacji, mój wpis wyśmiewa tylko hipokryzję.
@R187: nic bardziej mylnego. Należy stworzyć oddziały psychiatryczne dla homo i innych tego typu i pomoc tym biednym ludziom. Od razu oczywiście należy wspomnieć, że wielu pacjentów psychiatryka uważa, że jest nie jest chora.
@mlotan: Jesteś więc trollem, nie da się "leczyć" z homoseksualizmu. Jedyne co się da to pozbawić kogoś w ogóle popędu seksualnego, ale to równie dobrze mógłbyś leczyć złamaną rękę poprzez jej amputację i w takim wypadku w to nawet hetero by się dało "leczyć" w taki sposób z ich popędu ku płci przeciwnej. Tylko, że to tortury i okaleczanie.