Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, orientacja seksualna to prywatna sprawa każdego człowieka, którą powinno trzymać się za zamkniętymi drzwiami sypialni i dlatego najwięksi przeciwnicy LGBT chwalą się swoją orientacją publicznie np. wrzucając do internetu zdjęcia z żoną z podróży poślubnej na swojego oficjalnego Twittera xD

#bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #hetero #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1615565633uybuhlrpoHEuj2lPWR6DRd.jpg
  • 57
@kondziu96: Może za kolejne kilka set lat ludzkość będzie bardziej cywilizowana :)
Przez te ponad 2000 lat i tak się wiele poprawiło. Może gdyby marsze równości były tym czym w latach 90tych czyli pokazaniem ,,hej jesteśmy tacy sami jak wy, może się dogadamy" to by problem znikną. Szkoda że teraz na tych marszach odnoszę wrażenie ze jest festiwal kto zrobi coś bardziej szokującego. A to nie jest dobry pomysł.
@Rustyyyy: Kościół katolicki w oficjalnych dokumentach mówi, że można dyskryminować homoseksualistów oraz nie dziwi się, że są ofiarami przemocy ze strony innych oraz ocenia, że takie skłonności (nawet nie czyny, same skłonności) są "obiektywnie nieuporządkowane". W religii jest ogromny problem, bo ciągle wiele osób tym się kieruję w budowaniu swojego światopoglądu.

https://www.wykop.pl/wpis/56110839/poglady-kosciola-katolickiego-na-temat-praw-osob-h/
@R187: fajnie, a co to ma do tego co napisałem wyżej?
Jeden podeśle mi link z artykułem w którym można przeczytać że obecny papież popiera LGBT, drugi pokaże wyciągnięty z kontekstu tekst biblijny a jeszcze jeden pomimo ze nigdy z nikim nic będzie mówił co można w łóżku a co nie.. Księża?
A tak poważniej co ma wiara która w polsce jest ,,kultywowana" odświętnie żeby babcia była zadowolona do realnych problemów?
@R187: Na politykę tego śmiesznego kraiku zwanego polską bardzo dużo dziwnych rzeczy ma wpływ. W przypadku kościoła bardziej boli mnie to że rząd dotuje kościół a nie wierni oraz to że instytucje kościelne mają w swoim władaniu sporo ziemi. A to nie jest tak że no kościułek coś ma tylko obce państwo Watykan
@kondziu96: w czym ci szkodzi? W obecnej formie odcięcie od koryta by wystarczyło. ,,Wierni" by nie utrzymali tej instytucji z datków pokroju 2-10 PLN A księża nie rozumiejący obecnych problemów tylko by się ośmieszali.
Nie jestem jakiś wielkim antyteistą bo nic złego mi nie zrobili ale nie przepadam za nimi na tyle żeby zmuszać cały kraj do płacenia na nich