Wpis z mikrobloga

Dosłownie przed momentem na tubie wylądował 216 odcinek Gamingowego Przeglądu Tygodnia :-)

Oczywiście zapraszam do obejrzenia, a skrót-skrótu wiadomości z branży gier - poniżej.

1/8 - Counter-Strike: Global Offensive ku zaskoczeniu wszystkich zniknął ze STEAM. Gdy tylko odpalało się "Stronę produktu" - wywalało błąd. Chodziły plotki, że może to jakiś wielki update, ale nic z tych rzeczy. Gra wróciła, zmian - żadnych.

2/8 - The Coalition pracuje nad nową częścią Gears of War. Nie zostało to jednak zapowiedziane w standardowy sposób - zwiastunami czy teaserami (czy nawet ogłoszeniem na ćwierkaczu), a poprzez ogłoszenie o pracę umieszczonym przez Microsoft.

3/8 - Microsoft i Bethesda - już oficjalnie razem. W minionym tygodniu odbyła się nawet pogadanka, żeby przedstawić graczom jak wyglądać ma ów mariaż. A ja... nie rozumiem tej całej podniety tym faktem :-)

4/8 - Quantum Error - wyczekiwany Systemowo-Shockowy horror po długiej ciszy doczekał się nowego materiału wideo, którym jest jednominutowy teaser. No lepszy rydz niż nic...

5/8 - 26 marca na konsolach i PC zagrać będzie można w It Takes Two, które zgodnie przez graczy opisywane jest jak połączenie filmów Pixara (najbardziej - Toy Story) z grami. Reżyser gry oferuje 1000$ każdemu, kogo produkcja znudzi.

6/8 - Jeśli graliście w RUST i nazbieraliście dużo lootu i dbacie o swoje bunkry - to lepiej szybko wejdźcie do gry i sprawdźcie czy wam to wszystko nie przepadło. Z powodu pożaru OVH - stracona została duża część danych z Europy.

7/8 - Obsidian Entertainment zaskoczył informacją znienacka, że do The Outer Worlds wydane zostanie nowe DLC pod nazwą Murder on Eridanos. Kiedy? W przyszłym tygodniu - 17 marca ;-)

8/8 - THQ Nordic informuje, że praca nad remakiem Gothica wre już w pełni, a za produkcję odpowiadać będzie nowo zalożone studio Alkimia Interactive (z siedzibą w Barcelonie). Efekty tej pracy mamy zobaczyć już za kilka miesięcy.

Tag do czarnolisto: #gpt

#gry #zainteresowania #ciekawostki #konsole #steam
arkadikuss - Dosłownie przed momentem na tubie wylądował 216 odcinek Gamingowego Prze...
  • 20
@nutpr0: No i akurat musiało się to zdarzyć w odcinku gdzie ogłoszeń parafialnych jest bodaj 1.5 minuty (czy nawet 2), zamiast - jak zwykle - zaczynać od newsów, co akurat nowych widzów może odrzucić. Echh... :-)
@mikau: Serio - nie mam pojęcia co się stało. Od lat wrzucam GPT na mikrobloga i raz może zdobyłem 150 plusów. Chyba tylko raz wrzuciłem GPT jako znalezisko, ale zostalo zagrzebane, wiec poprzestałem na mikroblogu. A tutaj nagle coś się popsuło i wylądowało na głównej. Nie wiem co to, ale i tak mi bardzo miło ;-)
@arkadikuss: wszyscy tylko opłaconą główną komentują XD ja spropsuję sam kanał, dałem kilka mc temu suba i oglądam na bieżąco. Aktywnie nie śledzę newsów ze świata gier, a takie podsumowanie fajnie obejrzeć i się jest na bieżąco. Jedynie po Druckmannie jedziesz przy każdej okazji jakby Ci matke zabił, ale tak to dobra robota
@arkadikuss: Ty #!$%@? ten głos z "Dzieje Khorinis" to człowiek? (ʘʘ) Przyjemny materiał w oglądaniu, chociaż jak na mój gust więcej głosu + podkładu z gry/screenów/czegoś o czym mówisz niż Twojej buzi. Nic do niej nie mam, ale człowiek sie nudzi troche jak nic na ekranie nie leci takie czasy xd
@starypryk: Dzięki! :)

@lone: No tak wyszło, że głos z Dziejów :-)

Gębę staram się wstawiać jedynie tam, gdzie "zapchanie" ekranu jest faktycznie ciężkie. Strasznie nie lubię wstawiać statycznych ekranów przez minutę czy dwie, dlatego też jest kamera. :) Ale staram się zmniejszać ilość ujęć z kamery - pierwsze podniety z przejścia na ten format już minęły :-)

@Night_Nine: Musiało mnie to ominąć ;< Dzięki za info!