Wpis z mikrobloga

W końcu się udało!

Po kilkunastu miesiącach w głębokiej depresji, i około 17 tys f wpłaconych na zbiórki charytatywne w końcu udało mi się wyjść na prostą!!

Na dzień dzisiejszy mam 28lat+7 miesięcy. I w końcu pojawił się plan co dalej!

Ostatnie dwa miesiące były dla mnie bardzo owocne, dużo rzeczy sobie uświadomiłam. W niektórych sprawach pomógł mi psycholog, w innych wykopki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:
Zaliczyłam kilka wirtualnych spotkań z psychologiem, który pomógł mi znaleźć swój cel w życiu
Zaczęłam więcej oszczędzać i mniej wpłacać na zbiórki charytatywne - które i tak przestały mnie uszczęśliwiać
Zostawiłam swojego chłopa- niby 6 lat razem bez zgrzytów, a coś jednak było nie tak jak trzeba

Plany na przyszłość:
- Oszczędzić jak najwięcej do zakończenia pandemii
- zwolnić się z pracy
- zafundować sobie podróż dookoła świata
- umrzeć

pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podroze #szkocja
  • 31
@Zona_Niedzwiedzia_Janusza: Pieniądze zarabia się po to by można było lepiej spędzić swój wolny czas, zarabianie dla samych pieniędzy nic ci nie da jeśli nie masz żadnych zainteresowań na które je wydasz, albo chociaż jakichś rozrywek które by cię coś kosztowały.(np. grasz w gry = kupujesz pcta, gry, etc.)
Fajnie jest mieć jakiś swój mały projekt który wymaga jakichś funduszy, im większe tym więcej możesz zrobić.(w sumie przemysł kosmiczny jest takim projektem
@Zona_Niedzwiedzia_Janusza: Udało ci się wyjść na prostą z czego? Rozowypasek nie może być przegrywem. Dla ciebie #przegryw to depresja która trwaja kilkanaście miesięcy i jakieś przeżycie XD? Ludzie na tym tagu mają mają poważniejsze problemy życiowe, z którymi wy rozowe nigdy nie będziecie mieć styczności i nigdy ich nie zrozumiecie. Do tego jeszcze zostawiłaś chłopa, z którym byłaś 6 lat no bo coś po prostu się nie układało XD teraz albo