Wpis z mikrobloga

W końcu się udało!

Po kilkunastu miesiącach w głębokiej depresji, i około 17 tys f wpłaconych na zbiórki charytatywne w końcu udało mi się wyjść na prostą!!

Na dzień dzisiejszy mam 28lat+7 miesięcy. I w końcu pojawił się plan co dalej!

Ostatnie dwa miesiące były dla mnie bardzo owocne, dużo rzeczy sobie uświadomiłam. W niektórych sprawach pomógł mi psycholog, w innych wykopki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:
Zaliczyłam kilka wirtualnych spotkań z psychologiem, który pomógł mi znaleźć swój cel w życiu
Zaczęłam więcej oszczędzać i mniej wpłacać na zbiórki charytatywne - które i tak przestały mnie uszczęśliwiać
Zostawiłam swojego chłopa- niby 6 lat razem bez zgrzytów, a coś jednak było nie tak jak trzeba

Plany na przyszłość:
- Oszczędzić jak najwięcej do zakończenia pandemii
- zwolnić się z pracy
- zafundować sobie podróż dookoła świata
- umrzeć

pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podroze #szkocja
  • 31
  • Odpowiedz
W końcu się udało! Zostawiłam swojego chłopa- niby 6 lat razem bez zgrzytów, a coś jednak było nie tak jak trzeba


@Zona_Niedzwiedzia_Janusza:
Już ci mówię co było nie tak-jego wygląd nie był wystarczający, aby uruchomić twoje gadzie instynkty pożądania
Dobrze że dałaś tag #przegryw, pewnie beciak teraz to czyta
  • Odpowiedz
Zostawiłam swojego chłopa- niby 6 lat razem bez zgrzytów, a coś jednak było nie tak jak trzeba


@Zona_Niedzwiedzia_Janusza: coś nie tak, czyli twoja depresja. Dobrze, że w końcu chłop jest wolny i znajdzie sobie kogoś normalnego, z kim będzie miał zdrową relacje
  • Odpowiedz