Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: @Varumax: a co to za różnica czy będą oryginalne ? Ja kupiłem jakiś zestaw na allegro za 150zl, zamontowałem i działają tak jak powinny.

Jak masz fajne auto bez czujnikow to kupuj, zwykle czujniki bez kamerki kupisz za 100pln i albo sam zamontujesz albo mechanik pewnie za kolejną 100 ci to zrobi
a co to za różnica czy będą oryginalne ?

@straznik_internetuf: bardzo duża. Od automatycznego ściszania radia przy włączaniu wstecznego po wizualną prezentację odległości na ekranie. Dokładane to badziew i słabo wygląda bo wystaje ze zderzaka.
@pogop: zdecydowanie idź w seryjne, albo sobie seryjne dołóż, te wszystkie gówno zestawy są dobre jak się je w starym szrocie montuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: wg. Mnie oryginalne działają pewniej i zawsze można im zaufać. Kilka lat temu zamontowałem nieoryginalne do Matiza i sprawdzały się średnio choć działały. Ja bym szukał aż znajdziesz takie.
@pogop: szukaj z oryginalnymi. Będziesz miał wizualizację na ekranie i przy parkowaniu radio będzie wyciszane. Wiem, że zbędny bajer, bo można sobie poradzić bez tego, ale żona sobie chwali :)
@pogop: kupiłem w lipcu :) z większych wydatków wymieniłem rozrząd i sprzęgło, z mniejszych np. przewód od smarowania turbo, bo podobno na sitku lubi się zapychać w 1.6hdi i ponad 10k nim przejechałem. Kilka lat chce nim przejeździć.