Wpis z mikrobloga

@Quirang: Meghan żaliła się w wywiadzie, że np zabrali jej paszport i zakazali podróżowania, co jedt kłamstwem, bo baby shower robiła w Nowym Jorku. Ogolnie dupa myslala, że będą kolo niej skakać, a ona owinęła sobie Harrego i zrobiła z niego pantoflarza. Całe UK ciśnie z niego i dodatkowo są mega wkurzeni za atak na monarchie. Na całe szczęście ten Rudy pajac i tsk miał 0 szanse na zostanie krolem, bo
@peczu: U mnie w robocie miejscowe Karen od wczoraj mają ból zadka że przez nią Piers Morgan wyleciał z ITV. Znaczy się sam odszedł ale po komentarzach w jej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A nią osobiście gardzę. #!$%@? o prywatności a udziela wywiadów dla telewizji, ma umowy na jakieś podcasty ze Spotify czy filmy z Netflixem xD Jakby chciała zachować prywatność to by mogła wyjść za
Mi by było wstyd mieć niebieską krew i postępować jak ten pajac, Harry. W głowie mi się nie mieści jak można wybrać jakąś aktorkę, a nie szlachciankę. Ludzie nie znają swojej pozycji. Tamta gdyby miała rozum to też by sobie go odpuściła, ale natura księżniczki się odezwała. Teraz każdy chłop z chłopa ma ego #!$%@? w kosmos.