Wpis z mikrobloga

@qusqui21: jest tez wariant 25h zajec + 15h pozostałych. I tak w tej liczbie godzin często zdarzają się nadprogramowe godziny wiec nie do konca tak jak mowisz. Ile to razy moja zona siedziala wieczorami i konczyla jakies pisma, dzienniki, opinie, sprawozdania i inne tego typu papiery. Nie wspomne o rozmowach z rodzicami czy o zebraniach lub radach pedagogicznych potrafiących trwać do godziny 22-23 i nikt za to nie zapłaci.
  • Odpowiedz
@briskmann nauczyciel nie jest weryfikowany. Nie ma odpowiedzialności za wyniki A jak jest kontrola to jest zapowiedziana i wiadomo jak ma byc. Między innymi jest to tak słabo płatna praca, bo nie ma żadnej weryfikacji
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stan-tookie-1: parę lat temu była tragedia na górskiej wycieczce, z tego co pamiętam opiekunowie, którzy byli nauczycielami dostali wyroki. Nie chcę mi się tego szukać, ale chyba normalne, że nauczyciel odpowiada za dzieci, które zostały powierzone jego opiece.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@briskmann: @Shmoikel: @PIAN--A_A--KTYWNA: Eh dobrze, że są takie wykopki jak Wy. Bez ludzi z tak niskimi wymaganiami, żeby za grosze rzędu 2500netto robić całe życie, to jeszcze nie daj Boże komuś by się odpaliła ambicja aby nie żyć jak robak i jeszcze więcej ludzi by szło po lepsze wykształcenie czy kompetencje, więc i konkurencja byłaby wyższa.
A tak to co jakiś czas zaplusuję taki wpis i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@tellet: nie wiem skąd te wnioski, ale i ja wyciągnąłem swoje z twoje postu, tylko zachowam je dla siebie. Chodzi mi o to, że lepiej być woźnym z 2500 i mieć #!$%@? niż nauczycielem za 3000 i ponosić dużą odpowiedzialność, o paru latach studiów nie wspominając, nie wiem też czy trzeba być bardzo ambitnym by zostać słabo opłacanym polskim nauczycielem, tyle w temacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shmoikel: Jest gites, niech sobie mają #!$%@?, tak dlugo jak nie wyciągają łap po kasę, bo im na coś brakuje lub nagle zapragną "lepiej żyć" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: właśnie ten który się nie uczy zostaje nauczycielem, najlepsza fucha w tym kraju dla leserów
Kończysz jakąś wyższa szkole robienia hałasu i pyk do końca życia na lajcie po jakiejś polonistyce czy innej plastyce nie robisz nic, kasa wpada i weekendy wolne.
Żadną grupą zawodową nie gardzę tak bardzo jak tymi darmozjadami i te ich mądrości p0lek i cierpienie jak to ciężko mają
  • Odpowiedz