Wpis z mikrobloga

siema Mirki, kończy mi się umowa z #upc. Do tej pory płaciłem 69,99 za Tv + 150 mb/s i to wystarczało. Jest jakaś tańsza alternatywa przy podobnych pakietach? UPC za przedłużenie chce 29,99 i co miesiąc 10 zł więcej niż dotychczas za to samo... Może #orange #multimedia #geckonet #netia ma coś taniej?

Koleżanka z UPC może mi zrobić rabat i za 79,99 mogę mieć pakiet TV co miałem i 500 mb/s z nowym modemem. Dobra oferta?

#internet #telewizja
  • 26
@exhale: @weeden: Play to Vectra, kablowka nie swiatlowod, chociaz maja ostre znizki dla klientow z numerem Playa.
W Orange mialbys telewizje za okolo 100 zlotych ale z pakietem 300mbs chyba, ze ugrasz jakas znizke albo bonus za numer telefonu do umowy internetu z telewizja.
@SEKON_wk: Szczerze wątpie :), to pokorzystaj calymi dnia i wtedy pogodami. I to jeszcze w miejscu gdzie nie ma jakiejkolwiek alternatywy po kablu wiec sila rzeczy LTE jest duzo bardziej zapchane. Ewentualnie masz zapchane wifi co tez sie bardzo czesto zdarza, ludzie naiwnie siedza na 2,4ghz poniewaz im zdaniem jest lepszy zasieg...
@SEKON_wk: Ja ponad 10 lat lece wlasnie albo na radiowce 10mbs albo lte, lte czasem jest szybsz a czasami spada pozniej 10mbs, takie predkosci to ludzie mieli 10 lat temu na Neostradzie. Tyle, ze mi miesiecznie potrafi zejsc 800 giga miesiecznie, skoro ci 100gbs korzysta widac mieszkasz sam i niewiele korzystasz z internetu... Bzdury opowiadasz i tyle, wieczorami lte chodzi najgorzej z wiadomych wzgledow, nigdzie nie ma gwarancji, ze bedziesz mial