Wpis z mikrobloga

@Kajucha: było 17 za klasyka chyba od początku. Ale tutaj jest hejt na pasibusa, bo niby jest gorszy, niż LTD i Soczewka. Czy to prawda? Nie, ale wykopki już takie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: @Kajucha: ja nikogo nie hejtuje, to jedyny burger jakiego jadłem, a było to bardzo bardzo dawno gdy pasibus zaczynal, chyba na grunwaldzkim. Zaskoczyła mnie tylko cena ile to obecnie kosztuje, ale pamietam ze juz wtedy byly ostre dyskusje u kogo sie zaopatruja i ile placa za surowce. Ja ich podziwiam za rozwoj.
@Wychwalany: Nie wiem czy spanikowali czy nie. Wiem, że oni jako jedni z pierwszych wpadli na ten pomysł w momencie kiedy tak naprawdę dopiero się coś rozwijało. Ja rozumiem, że nikt nie był gotowy na to co się stało, ale zachowali się wtedy jak Janusze. Szczególnie, że tak jak pisze @Ogau mają za sobą naprawdę grube wsparcie finansowe.
Nie dość ze zajebiscie podnieśli ceny to jakość upadła o łeb na szyje, kiedyś były kozak bułki a teraz te burgery wyglądają jak gówno w tej bułce maślanej, widać że zaczynają lecieć po kosztach
@Darth_Gohan: chłopie, tobie polecam poczytać bo nie masz pojęcia o czym piszesz.
Jeśli chodzi o ceny to jest tylko jeden podmiot który można za to winić.
Janusze... no nie wiem. Nie polecam nikomu się znaleźć w podobnej sytuacji, a ruch był bardzo źle przeprowadzony bo w nerwach i nieprzemyślanie co zresztą pisałem juz nie raz ze to był bład. Zreszta nikt tam nie zbierał nic za darmo tylko w sprzedaży -
@pietrekpietrek: W podobnej sytuacji na wrocławskim rynku znalazło się dużo więcej restauracji. Najbardziej spanikowały dwie. Osiem misek i Pasibus i one wystartowały nagle ze zbiórkami bojąc się o to, że nagle padną.

Jakimś cudem inne firmy tego nie ogarnęły i aż tak nie spanikowały. Także co? Nie mam prawa do swojej opinii, że zachowali się moim zdaniem jak Janusze? Szczególnie, że na dłuższą metę się okazało, że wcale źle nie mają
@pietrekpietrek XD Dobra jaka stronę www o nie trafionej nazwie? Normalnie mieli kiedyś dostawy przez partnerów. Od czego zaczęli już nie pamiętam.

Agora do inwestowała w nich całkiem sporo przez Heliosa i tyle. Natomiast tak są też inni właściciele tylko co z tego?

Jeszcze raz nie rozumiesz istoty problemu. Spanikowali i zrobili akcje jakby świat się walił. Minęło trochę i w sumie teraz to pandemia nie taka zła jednak.
@pietrekpietrek XD

Dla nich nie jest zła skoro otwierają kolejny lokal :)
Także czego nie rozumiesz? Zaczęli płakać a okazało się że stać ich na inwestycje i nic nie zamknęli. Także dla nich pandemia jedyne co zrobiła to wyhamowała tempo wzrostu.

Natomiast tak knajp zamknęlo się co nie miara. Część dlatego że po prostu była kiepska cześć dlatego że nie potrafiła się dostosować do zmiany na rynku.

Wiem również że są knajpy
@Darth_Gohan: xD ale co ty mnie przekonujesz do czegos? o tym jak mam w swoim ogrodku xD ? jestes chyba niezlym asem skoro wiesz cos wiecej niz ja. ciezko ci pojac ze gadasz po prostu bzdury no ale trudno, bywa. poza tym gdybys mial jakiekolwiek pojecie o czymkolwiek to bys wiedzial ze lokal nie powstaje w 2 miesiace
@pietrekpietrek ta nie powstaje w 2 miesiące ale pojawił się teraz ostatnio 2 miesiaca temu. Więc mi nie powiesz ze temat Pasibusa na Gaju pojawił się przed pandemia i łaskawie dokończyli.

Nie po prostu dobrze im idzie, dobra miejscówka do obsługi Gaju i Jagodna i jest ok.

Dalej nie podałeś mi argumentu sensownego czemu ich zachowanie nie było słabe w takim razie. Twierdzisz o się wystraszyli.