Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Robił ktoś pracę inżynierską na temat TPM?
Macie pomysł na tytuł pracy? Ogólnie będę robić w swojej firmie (branża motoryzacyjna). Tylko że u mojego promotora nie może powtórzyć się temat pracy z poprzednich lat, czyli "wprowadzenie systemu TPM w branży motoryzacyjnej" i myślę nad czymś innym XD nie wiem... "analiza systemu tpm na przykładzie firmy z branży motoryzacyjnej"?
Ile w ogóle stron powinna mieć praca inżynierska? Bo na stronie mojej uczelni znalazłam normy pisania prac, ale nigdzie mowy o tym nie było XD
#studbaza #studia #automatyka #robotyka #pracbaza #praca #pytaniedoeksperta
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miszcz_Joda: no właśnie, dlatego nie ma żadnych wytycznych na ten temat. Bo to zależy. Podałam taki przedział, z którym najczęściej się u siebie na studiach spotkalam, ale oczywiście bywało tez mniej ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Amestris: Moja inżynierka miała 38 stron i spokojnie przeszło. Jeden kumpel miał 18 chyba i też się obronił.

A temat? Wdrożenie systemu TPM na przykładzie działania firmy xpol
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kptant: czemu? Trudna branża? Po prostu w niej pracuję. Zaczynałam od pracownika produkcyjnego (operatora), potem asystentka w UR - planowanie odzehladiw, serwisy i dokumentacja, a teraz jakby wspomaganie produkcji, takie trochę biurowe, a trochę 5s
  • Odpowiedz
  • 0
@Amestris: Robiłem inżynierkę i magisterkę o samochodzie autonomicznym na AGH, część zadań na ćwiczeniach z tego jest mojej 'produkcji'. Teraz zawodowo to już inna bajka, ale dobrze się tym bawiłem. Przyjemna branża ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Amestris: Na inżynierce robiłem system ładowania samochodu autonomicznego, a na magisterce wykrywanie obiektów za pomocą SRR. Obie prace praktyczne ;)
  • Odpowiedz