Wpis z mikrobloga

To jest jakiś kosmos - 24% badanych chce obowiązkowej religii w szkole, wśród rodziców w wieku szkolnym nawet 32%. Co jeszcze się katolom marzy? Obowiązkowa dziesięcina? Zakaz rozwodów? A może po prostu opaski na rękach dla niewierzących i specjalne strefy, gdzie mogliby mieszkać i nie drażnić swoim widokiem szlachetnych, pałających miłością bliźniego serduszek katolików?

Niezłych mudżahedinów sobie księża wychowali...

https://www.o2.pl/informacje/religia-w-szkole-obowiazkowa-polacy-nie-maja-watpliwosci-badanie-6616299785865792a

#polska #spoleczenstwo #szkola #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Takiseprzecietniak: Te 32% spośród rodziców dzieci w wieku szkolnym o tyle smuci, że oni doskonale wiedzą, że tylko przymusem są w stanie przymusić swoje dzieci do swoich poglądów, a więc uczestnictwa w lekcji religii, a dalej także w życiu Kościoła.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: w sumie z religii nie jest trudno zazwyczaj mieć dobrą ocenę, chyba, że masz dziwnego katechetę albo się na Ciebie uwzial
Co do średniej... Tak, kombinuje się, ale tego świadomie trzeba chcieć, np. jak jesteś na skraju 4.75.
Kiedyś tak miałem, to chodziłem nawet na chór z muzyki żeby mieć 6, pomimo, że odpaliła mi się mutacja w pewnym momencie.
Drugie 6 z religii, bo ksiądz wypisywał jakieś zaświadczenie,
  • Odpowiedz