Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Przespałem się z Decyzją i postanowiłem wrócić. Swoją drogą to całkiem niezła jest i co najważniejsze: bierze niedrogo.

Historyjki pisałem z dwóch powodów: ku pokrzepieniu serc braci w przegrywie i by normictwu dupa pękła.

Niestety społeczeństwo jest do utylizacji. To co różowym przechodzi bez większej afery, u facetów wywołuje napady agresji. Dostawałem groźby pobicia, życzono mi śmierci. Oczywiście nie przejąłem się tym, ale nie wiadomo nigdy czy jakiemuś bialorycerzowi nie odwali i w imię tzipy, pójdzie zabijać inceli.

Co dalej? Myślę, że rozpocznę cykl z poradami jak wyjść z przegrywu. Oczywiście są przypadki, że wyjść się nie da (głównie przez wzrost), ale niektórym pomóc można. Sam jestem takim przypadkiem który całe nastoletnie życie spędził jako przegryw i dopiero na studiach zacząłem wygrywać. Teraz to jest pasmo sukcesów właściwie.

Także do zobaczenia za niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #szkalowaniewitaminek
  • 24
Oczywiście są przypadki, że wyjść się nie da (głównie przez wzrost), ale niektórym pomóc można. Sam jestem takim przypadkiem który całe nastoletnie życie spędził jako przegryw i dopiero na studiach zacząłem wygrywać.


@Angil230: Nie byłeś przegrywem. Nie da się wyjść z przegrywu.