Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Przespałem się z Decyzją i postanowiłem wrócić. Swoją drogą to całkiem niezła jest i co najważniejsze: bierze niedrogo.

Historyjki pisałem z dwóch powodów: ku pokrzepieniu serc braci w przegrywie i by normictwu dupa pękła.

Niestety społeczeństwo jest do utylizacji. To co różowym przechodzi bez większej afery, u facetów wywołuje napady agresji. Dostawałem groźby pobicia, życzono mi śmierci. Oczywiście nie przejąłem się tym, ale nie wiadomo nigdy czy jakiemuś bialorycerzowi nie odwali i w imię tzipy, pójdzie zabijać inceli.

Co dalej? Myślę, że rozpocznę cykl z poradami jak wyjść z przegrywu. Oczywiście są przypadki, że wyjść się nie da (głównie przez wzrost), ale niektórym pomóc można. Sam jestem takim przypadkiem który całe nastoletnie życie spędził jako przegryw i dopiero na studiach zacząłem wygrywać. Teraz to jest pasmo sukcesów właściwie.

Także do zobaczenia za niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #szkalowaniewitaminek
  • 24
  • Odpowiedz
@Angil230: kto Ci groził pobiciem? Fakt daleko mam do tych metod które stosujesz bo jestem typowym normkiem troche bluepill troche redpill (jeszcze sie nie przejechałem).

Ale jedno mnie rozbawia, że są takie właśnie białorycerze którzy skłonni są do przemocy w imie obrony dobrego imienia randomowej laski z neta której nie widzieli na oczy xD (pewnie liczą na to że któraś sama napisze ,,Anon mój bohaterze chodź posiorbie ci kija razem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medel1n_: @ArmageddonsBlade: poczytajcie komentarze, wczoraj w gorących jakaś laska chciała na mnie pluć np. Plus dostałem trochę na pw xd, ale nie będę im robił reklamy. W razie czego gdyby coś mi się stało to będą pierwsi podejrzani, ale wątpię totalnie.
  • Odpowiedz
#!$%@? faceci miejcie honor a nie robicie z siebie sługusów bo nic na tym nie ugracie.


@Medel1n_: Nikt nie robi z siebie sługusów. To ten sam mechanizm, co w sytuacji, gdy widzisz jak dorosły chłop czy baba bije małe dziecko. Ja przykładowo znam jedną laskę, nieletnia, problemy psychiczne, depresja, lęki i jeszcze pare innych, fobia społeczna, asperger, twierdzi że pożyje max 4 lata i strzeli samobója, w szkole kiedyś prześladowana.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#!$%@? faceci miejcie honor a nie robicie z siebie sługusów bo nic na tym nie ugracie.


@Medel1n_: Nikt nie robi z siebie sługusów. To ten sam mechanizm, co w sytuacji, gdy widzisz jak dorosły chłop czy baba bije małe dziecko. Ja przykładowo znam jedną laskę, nieletnia, problemy psychiczne, depresja, lęki i jeszcze pare innych, fobia społeczna, asperger, twierdzi że pożyje max 4 lata i strzeli samobója, w szkole kiedyś prześladowana.
  • Odpowiedz
@Angil230: pół mojej klasy to były takie właśnie borderki, które lubią sobie wciągnąć węża i poskakać na bolcu.
Ja jednak zawsze wolałem te szare myszki, dziewczyny z porządnych domów nie są wcale takie porządne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wodowy11: nie no czasami są, emcele się zdarzają. Latwo im wskoczyć na bolca, ale tego bolca nie potrafią zatrzymać, chociaż fakt, że gdyby wzięły nieatrakcyjnego faceta to by z nimi był.
  • Odpowiedz
@AstraLavistA_Baby: ja #!$%@? są różnice w #!$%@? dziewczynie strzała a wystawieniu jej na spotkanie gościu. Nie wiem co nim kieruje ale nie jest to tak szkodliwe żeby życzyć mu śmierci xD

Ale.fakt są takie sytuacje jak ostatnio młoda Polka mieszkająca w Niemczech rozstała sie ze swoim chłopakiem który jest piłkarzem Bayern (Jerome Boateng)
I on powiedział o niej kilka złych rzeczy na swoim instagramie. Laska popełniła samobójstwo bo dostawała wiadomości
  • Odpowiedz
@Angil230: Kobieta zaś leci na jakość i woli umrzeć niż obniżyć wymagania dla samca, dlatego femcela różni to od incela że jest w dobrowolnym celibacie a nie mimowolnymi.
  • Odpowiedz
@Angil230: Oczywiście mówię to o takiej sytuacji gdzie kobieta nie jest pod ścianą ( jak np podczas jakieś wojny, gdzie na skraju życia Żeby przeżyć dla swojej korzyści ) używa cipy, a i to nie jest gwarancją
  • Odpowiedz
@Angil230: nie mozesz wyjsc z przegrywu. To jak z czlowiekiem ze wsi, moze z niej wyjechac, ale ona zawsze bedzie w nim. Taka prawda. Nie czaruj sie. Ze #!$%@?... mozgiem sie rodzisz.
  • Odpowiedz